Vienas pirmųjų sureagavo Honkonge užregistruotas tinklalapis „Filesonic“. Interneto svetainės vadovybė atjungė galimybę keistis failais, leisdama vartotojams valdyti tik savo įkeltą informaciją. Tai reiškia, kad prieigą prie duomenų turės tik tie, kas juos įkėlė. Be to, tinklalapis nebemokės premijų aktyviausiems vartotojams. Tokiu sprendimu labai nepatenkinti tie, kas sumokėjo po 55 dolerius už galimybę metus siųstis failus be greičio apribojimų.
Kiek kitaip pasielgė servisas Uploaded.to – jis tapo nepasiekiamas JAV gyventojams. Interneto svetainės savininkai mano, kad taip FTB bus sunkiau juos apkaltinti piratavimu. Uploaded.to oficialiai nepaskelbė apie vartotojų iš JAV blokavimą, taip pat nėra aišku, ar blokavimas yra laikinas, ar nuolatinis.
Nepaisant to, kitų failų apsikeitimo tinklų savininkai teigia, kad jiems nėra ko baimintis, nes jie nepažeidžia įstatymų. Failų hostingo „Mediafire“ generalinis direktorius Derekas Labianas pareiškė, kad „Mediafire“ verslo modelis jokiu būdu neskatina piratavimo. Tuo tarpu „Megaupload“ ir kiti stambūs failų apsikeitimo servisai suteikia privilegijas ar net moka vartotojams, kurie įkelia daug duomenų ir kurių failai dažnai atsisiunčiami.