Mitai apie skaitmeninę televiziją (II dalis)

Kokie dažniausiai pasitaikantys mitai apie skaitmeninę televiziją?
Skaitmeninės televizijos mitai
Skaitmeninės televizijos mitai

Norint matyti skaitmeninę antžeminę televiziją, būtinas TV priedėlis.

Norint žiūrėti skaitmeninę antžeminę televiziją reikia tinkamos įrangos: kambarinės arba lauko antenos ir televizoriaus su integruotu DVB-T MPEG-4 imtuvu arba TV priedėlio.

Įsigijus brangesnį priedėlį, matysiu daugiau lietuviškų kanalų.

Transliuojamų kanalų skaičius priklauso ne nuo priedėlio kainos, o nuo gyvenamoje vietovėje esančių siųstuvų. Lietuvoje veikia nuo 1 iki 4 siųstuvų, tad jei Jūsų gyvenamoje vietovėje veikia 4 siųstuvai, iš jų siunčiamas TV programas ir matysite. Šiuo metu veikiančias skaitmeninės antžeminės televizijos stotis ir transliuojamas televizijos programas galite pasitikrinti čia.

Įvedus skaitmeninę antžeminę televiziją, transliavimo kokybė nepagerės, o dauguma gyventojų turės įsigyti papildomą įrangą.

Vienas iš skaitmeninės televizijos privalumų yra geresnė vaizdo ir garso kokybė. Žiūrint skaitmeninę TV, vaizdas neiškraipomas – ekrane nesimatys „sniego“, atspindžių ir šešėlių, ekrane bus matomas „švarus“, raiškus vaizdas. Skaitmeninis garso signalas taip pat gerokai kokybiškesnis už analoginį, turintieji tinkamą įrangą, galės mėgautis erdvinio garso efektais.

I dalis.

Skaitmeninės televizijos plėtros skatinimo projektas finansuojamas Europos sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Logotipas
 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis