Mokslininkai savo darbą publikavo leidinyje „Chinese Science Bulletin“. Gerokai sutrumpintą variantą išspausdino „Daily Mail“.
Užfiksuoti tokį didžiulį elektros išlydį pavyko tik iš anksto nustačius infraraudonųjų spindulių kameras. Mokslininkų teigimu, viršutinė išlydžio riba buvo 89 km virš Žemės. Apatinė – 52 km. Jo energetiką mokslininkai įvertino keliais milijonais megadžaulių. Tyrėjai paskaičiavo, kad žaibas į Žemės jonosferą iš audros debesies pernešė kelių dešimčių kulonų elektros krūvį. 1 kulonas yra elektrinio krūvio kiekis, pernešamas 1 ampero stiprumo elektros srovės per 1 sekundę. Iš viso mokslininkai užfiksavo kelis didelis blyksnius, kuriuos skyrė keturių minučių tarpas.
Gigantiškas žaibas, kurį tyrė mokslininkai, priskiriamas retam elektros iškrovų tipui. Jis nuo įprasto žaibo skiriasi tuo, kad susiformavo virš audros debesies, o ne jo viduje. Tam pačiam tipui priskiriamos pašvaistės ir mėlynos šviesos srautai, apibūdinami akronimu ELVES (Emissions of Light and VLF perturbation). Atmosferinės elektros iškrovos būna kelių rūšių (ne tik įprastiniai žaibai, bet ir oranžinio raudonumo „kaukai“ (angl. – sprites), taip pat mėlynieji srautai (angl. – blue jets).Tiesa, šie reiškiniai labiau būdingi ekvatoriaus rajonams. Šis atvejis užfiksuotas šiauriau.