Išmanios namų sistemos
Turtingi žmonės netaupo, kai reikia savo namus aprūpinti naujausiomis technologijomis.
Kaip anksčiau rašė „Business Insider“, 2017 m. „Hire Society“ skelbime nurodyta, kad „garsi Aukštutinio Istsaido“ šeima buvo pasirengusi mokėti porai 100-150 tūkst. dolerių per metus už maisto gaminimo, valymo, asmeninio apsipirkimo ir kitų namų ruošos darbų priežiūrą.
Be namų ruošos, ši pareigybė reikalavo, kad pora išmanytų tris šiuolaikines išmaniųjų namų technologijų sistemas: „Lutron“, „Crestron“ ir „Kaleidescape“.
„Lutron“ yra išmaniųjų namų gamintojas, siūlantis energiją taupančius šviesos reguliatorius ir jungiklius, kuriais galima valdyti nuo 50 iki 10 000 įrenginių. „Crestron“ programos siūlo integruotą apšvietimo valdymą, namų apsaugą, garsiakalbius ir kitas technologijas. „Kaleidescape“ yra kelių kambarių pramogų serverių technologijos, kuriomis transliuojamas vaizdo ir garso įrašas, yra puikios sistemos namų kino teatrui.
„Pasiturintys namų ūkiai daug dažniau nei vidutinis vartotojas anksti įsisavina naujas technologijas“, – „Business Insider“ sakė Winnie Bekmanis, dirbanti „Qualcomm“ daiktų interneto (IoT) produktų rinkodaros srityje. – Brangesnes išmaniųjų namų sistemas skiria diegimo mastas ir personalizavimas.“
Garsenybių namai yra puikus pavyzdys, kaip gali atrodyti personalizuotos išmaniųjų namų sistemos. Interviu CNET aktorė Sofia Vergara pasakojo apie išmaniųjų namų kūrimą.
Pasak „LA Times“, žiniasklaidos magnatė Oprah Winfrey išleido 14 mln. dolerių, kad įdiegtų pažangias technologijas viename iš savo namų, esančių slidinėjimo kurorte. Dėl spindulinės šilumos sistemos važiuojamoji kelio dalis visada būna visiškai be sniego.