Tada buvo iškelta versija, kad išmanusis telefonas tiesiog „pavargo“, – žurnalistas testą bandė atlikti parodos pabaigoje, tačiau vėlesnis olandų svetainės „Tweakers“ tyrimas sustiprino abejones, kad „HTC One M9“ labai perkaista.
Įkaitęs iki 55 laipsnių „HTC One M9“ neišsijungė, kaip tai padarytų kitas išmanusis telefonas, todėl neaišku ar jis negali sprogti ar užsidegti.
Kelių išmaniųjų telefonų bandymas atskleidė, kad „HTC One M9“ yra linkęs perkaisti: esant didelei apkrovai aparatas sušilo iki 55 laipsnių, jo buvo tiesiog neįmanoma laikyti rankose.
Tokiomis sąlygomis normali temperatūra yra maždaug 40 laipsnių pagal Celsijų. Prietaisas buvo išbandytas su šiuolaikiniais 3D žaidimais „Asphalt 8“ ir „Assassin’s Creed: Pirates“ našumo testavimo programoje „GFXBench“.
„Sunkiuose“ žaidimuose „HTC One M9“ temperatūra svyravo apie 42,5 laipsnius, tuo tarpu kiti testo dalyviai – „iPhone 6 Plus“, „HTC One M8“, „Samsung Galaxy Note 4“ ir „LG G3“ vidutiniškai sušilo iki 38 laipsnių. Mažiau resursų reikalaujančiuose žaidimuose tokios problemos nebuvo.
Įkaitęs iki 55 laipsnių „HTC One M9“ neišsijungė, kaip tai padarytų kitas išmanusis telefonas, todėl neaišku ar jis negali sprogti ar užsidegti. Tyrimo rezultatai patvirtina informaciją, kad procesorius „Qualcomm Snapdragon 810“ labai kaista – todėl jį naudoti atsisakė „Samsung“.
Tiesa, žurnalistų bandyta versija dar nėra galutinė.