Aparatas HTV-6 į TKS pristatė 5 tonas maisto, vandens, drabužių, mokslinių eksperimentų ir kitokios įrangos. Jo sudegimas Žemės atmosferoje, anot Japonijos kosmoso tyrimų agentūros JAXA, įvyko tada, kai ir buvo numatyta – sekmadienį, 17:06 Lietuvos laiku. Krovininė kapsulė 45 dienas buvo prijungta prie TKS „Harmony“ modulio – tiek laiko truko kapsulės iškrovimas ir tolesniam panaudojimui nebetinkamų šiukšlių sukrovimas.
Sekmadienį visos šios šiukšlės kartu su kapsule sudegė atmosferoje, o tai, kas iš kapsulės liko, valdomai nukrito į Ramųjį vandenyną.
Nuo TKS kapsulė atsijungė sausio 27 dieną ir kurį laiką skriejo 19 km žemiau bei 37 km į priekį, lyginant su TKS pozicija – tokiu saugiu atstumu buvo išbandoma nauja kosminių šiukšlių šalinimo iš Žemės orbitos technologija.
Eksperimentas, pavadintas „Kounotori Integrated Tether Experiment“ (KITE), nebuvo sėkmingas – dėl techninės klaidos nepavyko ištiesti 700 m ilgio elektrodinaminio lyno, turėjusio kosmose gaudyti šiukšles, informavo JAXA.
Pagal sumanymą, toks lynas turėtų prikibti prie orbitoje besisukančių smulkių šiukšlių ir katu su savimi nusitempti jas į Žemės orbitą, kur ir šiukšlės, ir pati kapsulė sudegtų. Bandymai ištiesti lyną buv kartojami ir vasario 4 dieną, tačiau pirmasis bandymas apsitvarkyti kosminėje kaimynystėje taip ir nebuvo vainikuotas sėkme – lyno neištiesusi HTV-6 kapsulė pateko į atmosferą ir sudegė numatytu laiku.