„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Padėkos dienos proga – 5 programėlės, ugdančios dėkingumo jausmą

Kasmet ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį Jungtinėse Valstijose švenčiama Padėkos diena, kurios vienas esminių akcentų – dėkingumas. Specialistai teigia, kad reguliari dėkingumo praktika gali būti naudinga tiek emocinei, tiek ir fizinei sveikatai, tad reikėtų ją taikyti visus metus, rašoma „Tele2“ pranešime žiniasklaidai.
Dėkingumas
Dėkingumas / Unsplash nuotr.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 inovacijų biuro“ ekspertas, rekomenduoja 5 geriausias programėles, kurios leis kasdien pildyti dėkingumo dienoraštį, suteiks įkvėpimo ir padės nuosekliai sekti savo emocijas išmaniuosiuose įrenginiuose.

1. „Gratitude Journal Affirmations“. Šiuo dienoraščiu siekiama išmokyti, kaip mylėti ir rūpintis savimi, pasitelkiant dėkingumą. Žaismingoje programėlėje siūloma daug įvairių funkcijų: galite rašyti dėkingumo dienoraštį, ieškoti citatų bei kurti savo vizijų lentą. Programėlė leidžia nustatyti kasdienį priminimą apie savo įrašus – tai naudinga funkcija, padedanti reguliariai pildyti dienoraštį. Jeigu sunkiai sekasi pradėti kurti įrašus, programėlė įkvėpimui pateikia užuominų sąrašą. Vienas iš geriausių programėlės aspektų – dėkingumo iššūkiai, kaip 7 dienų dėkingumo ar 14 dienų padėkos išbandymai. Galiausiai, visi dienoraščio įrašai yra privatūs, todėl jums nereikia nerimauti, kad kažkas juos perskaitys.

2. Presently: A Gratitude Journal“. Tai supaprastinta dėkingumo dienoraščio versija, kurioje kiekvieną dieną turite parašyti, už ką esate dėkingi. Šis dienoraštis neapkrautas, turi mažiau funkcijų, tad tikrai patiks naudotojams, kurie nori paprastos ir lengvai naudojamos programos. Naudojant šią programėlę, galite peržiūrėti kiekvienos dienos dėkingumo įrašus. Įrašais lengva pasidalinti su draugais ir šeimos nariais, o jeigu norite juos pasilikti sau, galite apsaugoti slaptažodžiu. Taip pat galite nusistatyti kasdienius žadintuvus, kurie primintų apie kasdienės dėkingumo praktikos laiką. Geriausia dalis: programėlė yra nemokama ir joje nėra jokios reklamos.

3. Delightful Gratitude Journal“. šis variantas labiausiai tinka nežinantiems, nuo ko pradėti. Programėlėje savo dėkingumą ugdyti galite įrašydami 3 gerus dalykus apie savo dieną. Kuriant dienoraščio įrašą pateikiamos net trys užuominos, iš kurių galite pasirinkti, pavyzdžiui, „Kas dabar jūsų galvoje?“, „Papasakokite apie savo draugą“ ir „Dėl kurių savo stipriųjų savybių esate dėkingi?“. Tai vienas paprasčiausių būdų kasdien pildyti savo dėkingumo dienoraštį, o kiekvieną kartą atsidarius programėlę, pateikiama įkvepianti citata. Visi dienoraščio įrašai aiškiai ir patogiai išdėstyti pagrindiniame ekrane, tačiau juos galite peržiūrėti ir spustelėję kalendorių. Programėlė taip pat suteikia galimybę pasidalinti savo įrašais su kitais žmonėmis.

4. „Reflectly Journal & AI Diary“. Su šia aplikacija galėsite kasdien ne tik pildyti dienoraštį, bet ir įvertinti savo nuotaiką. Programos išskirtinumas – naudojant dirbtinį intelektą, analizuojami jūsų įrašai ir sukuriamos tik jums pritaikytos dienoraščio užuominos. Visi jūsų dienoraščio įrašai išsaugomi, kad vėliau galėtumėte juos peržiūrėti. Jūsų nuotaikos sekimo funkcija leidžia reguliariai stebėti jausmus ir jų kaitą. Surinkti duomenys gali būti naudojami siekiant gauti daugiau informacijos apie streso lygį ar menstruacijų ciklą.

5. 365 Gratitude Journal“. Ši programėlė vartotojus stebina funkcijų įvairove: kiekvieną dieną galite skaityti įkvepiančias istorijas, medituoti, kurti dienoraščio įrašus, dalintis jais ir stebėti savo nuotaiką. Būtent dėl funkcijų gausos, tai puiki programėlė žmonėms, kurie nori turėti viską vienoje vietoje, tačiau ji prieinama tik „Google Play“ platformoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“