Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Parduota 6 mln. „Android“ planšetinių kompiuterių

Kompanijos „Google“ „Android“ padalinio vadovas Andy Rubinas pareiškė, kad šiuo metu visame pasaulyje parduota jau 6 mln. planšetinių kompiuterių su „Android“ operacine sistema.
„Motorola“ planšetinis kompiuteris „Xoom“, kuriame įdiegta operacinė sistema „Android Honeycomb“.
„Motorola“ planšetinis kompiuteris „Xoom“, kuriame įdiegta operacinė sistema „Android Honeycomb“. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A.Rubinas apie tai pranešė konferencijoje „AsiaD“, kurią kasmet rengia leidinys „All Things D“.

Reikia pažymėti, kad šis rodiklis yra žymiai didesnis, nei iki šiol buvo manoma: „Android“ programinės įrangos kūrėjas Alas Suttonas prieš kurį laiką, remdamasis „Android“ operacinės sistemos naudojimo statistika, paskaičiavo, kad šiuo metu pasaulyje turėtų būti ne daugiau nei 3,4 mln. tokių įrenginių.

Tiesa, šis skaičius buvo minimas turint omenyje planšetinius kompiuterius su „Android Honeycomb“ versija, o „Google“ atstovas A.Rubinas kalbėjo apie visus „Android“ planšetinius kompiuterius, nepriklausomai nuo versijos.

Antra vertus, A.Rubinas negailėjo sau ir kritikos, pažymėdamas, kad 6 mln. – gerai, tačiau iki 30 mln. dar toloka, užsimindamas apie „iPad“ pardavimų statistiką. Tiesa, „Apple“ skaičiavimais, „iPad“ parduota daugiau – apie 40 mln. vienetų.

Grįžtant prie „Android“ planšetinių kompiuterių temos, reikia pastebėti, kad jie sudaro tik nedidelį procentą viso „Android“ įrenginių kiekio – 190 milijonų. Visai tikėtina, kad naujoji „Android 4.0“ versija, kodiniu pavadinimu „Ice Cream Sandwich“, situaciją pakeis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos