Atnaujinta: Trečiadienį žaidimo kūrėjai „Nantic Labs“ pranešė, kad ištaisė šią „klaidą“ ir programėlė nebeprašo prieigos prie „Google“ paskyros.
Registruotis prie „Pokemon Go“ galima dviem būdais: arba per tinklalapį pokemon.com, arba per „Google“ paskyrą. Kadangi dėl didelių serverių apkrovų pokemon.com kol kas nepasiekiamas, „Google“ paskyra yra vienintelis kelias.
Visateisė prieiga prie paskyros programėlei leidžia skaityti ir siųsti „Gmail“ el. laiškus ar atsekti lankytų vietų istoriją. Kol kas nėra jokių ženklų, kad programėlės kūrėjai „Niantic Labs“ aktyviai naudotų šią informaciją, tačiau tai milijonų vartotojų svarbius duomenis nežinia kokiais tikslais perduoda į vienas rankas.
Registracijoje apie tai, kad programėlė gauna visą prieigą prie informacijos, neužsimenama.
Tiesa, „Pokemon Go“ suteikiamus leidimus galima koreguoti. Nustatymus galite pasiekti čia.
Lietuvoje „Pokemon Go“ dar nėra oficialiai pristatytas ir nėra pasiekiamas „Google Play“, tačiau „Android“ įrenginių savininkai jį įsirašo bylą atsisiuntę iš interneto ir žaidimas veikia.
Programėlė praėjusį trečiadienį buvo pristatytas JAV – mažiau nei per savaitę šalyje ją įsirašė kiek daugiau nei 5 proc. visų „Android“ savininkų. Palyginimui, tai du kartus daugiau nei „Tinder“. „SimilarWeb“ prognozuoja, kad iki šios savaitės pabaigos „Android“ versijoje „Pokemon Go“ taps populiaresnė nei „Twitter“.
Tai – puikios žinios „Nintendo“, kuri turi trečdalį akcijų „Pokemon“ bendrovėje. Jos akcijų vertė išleidus žaidimą pasiekė aukščiausią lygį nuo 1983-iųjų.