Jeigu kamerų sensoriai veiktų vienodai, greičiausiai niekas į skirtumus nekreiptų dėmesio, tačiau praėjusiais metais vieną šalia kitos sudėjus su skirtingų jutiklių kameromis darytas nuotraukas, fotografuotos „Sony“ sensoriumi buvo šiek tiek geresnės kokybės.
Negalima teigti, kad ISOCELL jutikliai yra blogi, tačiau dalies vartotojų atžvilgiu toks komponentų paskirstymas nėra teisingas: kai vartotojai didelius pinigus sumoka už aukščiausios klasės telefonus, niekam nesinori žinoti, jog jie turi prastesnę kamerą nei kaimynai.
Skelbiama, kad JAV parduodami „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ turi „Qualcomm Snapdragon 820“ procesorių” ir „Sony“ kameros jutiklį. Europoje, anot androidauthority.com žurnalistų, padėtis skiriasi – dalis įrenginių turėjo „Sony“ IMX260, dalis - ISOCELL jutiklį.
15min testuojamas „Galaxy S7 Edge“ veikė su „Sony” jutikliu ir „Exynos“ lustu.
„Samsung“ skirtingus procesorius ir kameros komponentus parduoda dėl tiekimo grandinės trūkumų. Ne visuomet įmanoma pagaminti užtektinai komponentų, kurie būtų naudojami visuose „Galaxy S7“ modeliuose.
Jeigu yra trūkumas, vienus komponentus gali pakeisti kiti. Dėl tos pačios priežasties „Galaxy S“ serijoje naudojami skirtingi lustai – įrenginiai su „Qualcomm Snapdragon 820“ parduodami JAV, su „Samsung“ gamintais „Exynos“ – Europoje ir kitur.
„Qualcomm Snapdragon 820“ našumo testuose demonstruoja geresnius rezultatus nei „Exynos“.