Šiame dokumente kalbama apie tai, kaip Šiaurės Korėjos kontingentas buvo mokomas numušti bepiločius lėktuvus ir išvengti artilerijos ugnies. Instrukcijas galima apibendrinti fraze „žvejyba masalu“.
Lieka neaišku, ar tai buvo Šiaurės Korėjos instrukcijos, ar taip Rusijos kariuomenės instruktoriai mokė savo „kolegas“.
Pavyzdžiui, norėdami numušti dronus, Šiaurės Korėjos kariškiai gavo tokias instrukcijas: norint judėti mūšio lauke, reikia judėti „trise“, priekyje – „masalas“, kuris turi laikytis 7 metrų atstumo, o kiti du kareiviai, laikydamiesi tarp savęs 10-12 metrų atstumo, turi būti pasiruošę atidengti ugnį.
Teigiama, kad jei „masalas“ sustos, dronas taip pat nutraukia savo skrydį, ir būtent tuo metu kitiems dviem kareiviams iš „trejeto“ randasi proga jį numušti.
Siekiant išvengti artilerijos ugnies, pateikiamos tokios rekomendacijos: arba paskirti susitelkimo vietą ir judėti į ją mažomis grupelėmis, arba iš pradžių pasislėpti ankstesnio smūgio vietoje, o iš ten sparčiai judėti į susitelkimo vietą.
Kaip skelbia Specialiųjų operacijų pajėgos, bus atliekama tolesnė „eilinio Džongo užrašų“ analizė, iš kurios galėsime sužinoti apie naujus pasirengimo kovoms su Ukrainos ginkluotosiomis pajėgomis aspektus.