Pirmoje iš penkių nedidelių parodos salelių lankytojai supažindinami su vyraujančia Visatos atsiradimo teorija – Didžiojo sprogimo, taip pat trumpa Visatos raidos istorija.
Antrasis kambarys skirtas fundamentaliems Visatos sudedamiesiems blokams ir vyraujančiai fizikos teorijai - standartiniam modeliui, kuris nusako visas mums žinomas daleles ir Visatoje veikiančias jėgas. Čia taip pat papasakojama, kuo svarbus CERN atrastas ir Nobelio premija įvertintas Higgso bozonas.
Toliau lankytojams pristatomos mįslės, kurias fizikams dar reikės įminti: kur dingo Visatos antimedžiaga, kas yra tamsioji medžiaga ir tamsioji energija? Kodėl vis daugiau dėmesio skiriama stygų teorijai?
Galiausiai, didžiausia parodos salelė skirta CERN moksliniam centrui, kur pastatyta nedidelė dalelių greitintuvo imitacija. Čia lankytojai bus supažindinti CERN centro istorija, vykdomais moksliniais eksperimentais ir pasiekimais. Būtent CERN prieš kelias dešimtis metų gimė ir internetas.
Nemokama paroda Lietuvoje vyks iki liepos 15 dienos. Informacija parodoje skambant psichodeliniams garsams pateikiama anglų ir lietuvių kalbomis. Salėse yra keli interaktyvūs stendai.
Parodos kūrėjai teigia, kad ji sukurta specialaus pasirengimo neturinčiai auditorijai, todėl bus nesunkiai suprantama ir neturintiems fizikos pagrindų.
CERN paroda yra Jungtinio gyvybės mokslų centro (JGMC) ir Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro (NFTMC) atidarymo renginių dalis.