Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

„Winamp“ gyvuos ir toliau – „Radionomy“ oficialiai patvirtino perkanti grotuvą

Populiarus 1990 – ųjų ir 2000 – ųjų metų grotuvas „Winamp“ gruodžio 21 d. turėjo būti uždarytas, tačiau vis dar sėkmingai veikia ir 2014 m. ir, panašu, sėkmingai veiks toliau, rašo „The Verge“.
Uždaromas „Winamp“ grotuvas
„Winamp“ grotuvas

Anksčiau AOL skelbė, kad grotuvas greičiausiai parduotas, o „Winamp“ forumo lankytojai, pamatę, kad „Winamp“ domenas buvo priskirtas radijo stočių transliavimo paslaugas teikiančiai „Radionomy“, padarė išvadas, kad ši grotuvą ir įsigijo.

„Radionomy“ oficialiai patvirtino įsigijusi grotuvą iš ankstesnės jos savininkės AOL kartu su programa „Shoutcast“.Tikslesnės sandorio detalės neįvardinamos.

„Radionomy“ buvo įkurta 2002 m. kaip nemokama radijo stočių kūrimo platforma. Ji turi apie 6 tūkst. vartotojų sukurtų radijo stočių ir apie 13 mln. unikalių klausytojų.

Bendrovė tikisi, kad jos lankytojų skaičius dėl „Winamp“ įsigijimo išaugs 5 – 10 procentų. Šįmet bendrovė ketina išleisti naujas “Winamp” programėles „iOS“ ir „Android“ vartotojams.

1999 m. „Winamp“ grotuvą iš „Nullsoft“ už 80 mln. dolerių įsigijo kompanija AOL. Nuo tada muzikos grotuvai ir programos gerokai pasikeitė, atsirado „SoundCloud“, „iTunes“, „Spotify“, tačiau „Winamp“ visuomet veikė ir pateikdavo atnaujintas versijas, o dalis žmonių naudojosi ir vis dar tebesinaudoja šiuo grotuvu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos