„Apple“ gerbėjai taip pat visame pasaulyje atiduoda pagarbą S.Jobsui.
Prie jo namų Palo Alte Kalifornijoje žmonės su ašaromis akyse deda gėles, palieka atminimo raštelius. „Jis buvo milijonierius, kuris gyveno kaimynystėje kaip paprasčiausias vyrukas, o ne aptvertame name su apsaugos darbuotojais“, – pasakojo buvęs „Apple“ darbuotojas Bruce'as Gee, kuris atvažiavo prie buvusio darbdavio namų atiduoti pagarbą, skelbia „Business Week“.
Netoli S.Jobso namų esančioje „Apple“ parduotuvėje S.Jobso atminimo pagerbti atėjęs tolimųjų reisų vairuotojas Ronas Kentas su žmona Zaida sakė, kad jie matydavo Steve'ą kiekvieną šeštadienį vietiniame sušių restorane. „Jis mūsų laikų vizionierius“, – taip „Apple“ įkūrėją apibūdino šie žmonės.
Prie „Apple“ būstinės San Franciske taip pat rinkosi daugybė žmonių. Vienas jų – 24-erių Steve'as Streza, laikęs rankose „iPad“ su S.Jobso nuotrauka. Jis pasakojo žurnalistams išaugęs su „Apple“ kompiuteriais ir būtent dėl jų pasirinkęs darbą kompiuterių technologijų srityje. „Jeigu ne S.Jobsas ir jo produktai, mano gyvenimas būtų pasisukęs visai kita kryptimi“, – sakė S.Streza.
Taivano sostinėje Taipėjuje prie „Apple“ parduotuvių taip pat rinkosi žmonės. Buvęs „Apple“ darbuotojas Loiusas Woo, dabar vadovaujantis savo įmonei, sakė: „Jaučiuosi, tarsi mirė šeimos narys.“ L.Woo teigimu, S.Jobsas sukūrė idėją, kaip turėtų veikti technologijos, ką jos turėtų duoti žmonėms. „Nebus kito S.Jobso, dėl to esu tikras“, – sakė jis.
Australijos mieste Sidnėjuje Gillian Woodhouse į „Apple“ parduotuvę atėjo pirmą kartą tuomet, kai išgirdo apie S.Jobso mirtį. „Apple“ tapo mūsų laikų ikona ir liks tokia toliau“, – sakė ji.
Singapūre buvusi „Apple“ darbuotoja Georgina Koh sakė, kad būtent darbas S.Jobso kompanijoje ją įkvėpė atidaryti savo parduotuvę. „Būti susijusiai su „Apple“ yra didelė garbė. Tai kompanija, sukurta žmogaus, nepaliaujamai kūrusio puikius produktus, kurie pakeitė mūsų gyvenimus“, – sakė ji.