„Bigbank“ 9,8 milijonais eurų finansuos „Lithome“ vystomą „Algirdo promenadą“ Vilniaus Naujamiestyje

Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą nekilnojamo turto (NT) vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį nekilnojamo turto kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“, rašoma „Bigbank“ pranešime spaudai.
Algirdo promenada
Algirdo promenada / „Bigbank“ nuotr.

Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydis virš 9000 kv. m.

Naujamiestyje, Algirdo g. 48C NT vystytojo „Lithome“ plėtojamas kompleksas „Algirdo promenada“ yra vienas didesnių šios grupės vystomų projektų, kuriam bankas „Bigbank“ suteikė paskolą bei vienas didesnių sostinėje, vystomų šiuo metu.

Deividas Žukas, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovas teigia, kad su šiuo vystytoju juos sieja kelios dešimtys įgyvendintų projektų bei ilgalaikis bendradarbiavimas.

„Tokiuose projektuose kaip šis didžiausios rizikos yra dvi – projekto užbaigimas ir likvidumas. Kadangi projektas yra pelningas ir vystomas mums gerai žinomos kompanijos, su kuria sieja anksčiau mūsų finansuoti ir užbaigti projektai – pirmoji rizika minimali. Tuo tarpu likvidumo rodikliai jau dabar yra geri ir aiškūs, vertinant pagal vystomo projekto butų kiekį, lokaciją bei išankstinius butų pardavimus“, – sako D.Žukas.

Bendrą patirtį ir įgyvendintų projektų sėkmę pasirenkant finansinius partnerius išskiria ir UAB „Lithome“ direktorė Rasa Radovičienė: „Labai vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą su šiuo banku. Kartu dirbame nuo 2012 m. ir įgyvendinome virš 30 nekilnojamojo turto vystymo projektų Vilniuje. Ne kartą įsitikinome, kad „Bigbank“ yra patikimas ir stabilus finansinis partneris“.

Per ateinančius pusantrų metų „Algirdo promenadoje“ iškils keturi gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatai, kurie suformuos privatų U formos kiemą su žalia promenada link Šv. Stepono bažnyčios ir atkuriamo Šv. Stepono skvero.

Iš viso komplekse numatoma įrengti 119 vienetų 1-4 kambarių butus, kurių dydžiai sieks nuo 26 iki 86 kv. metrų bei 600 kv. komercinių ir administracinių patalpų.

Anot D.Žuko, butų kiekiu ir investicijų prasme – projektas yra didelės apimties, o daugiausia lėšų vystant projektą planuojama skirti jo kokybei – bus statomi aukštesnės ekonominės klasės butai itin patrauklioje sostinės vietoje.

„Šis sostinės rajonas yra sparčiai besivystanti miesto dalis, kurios ateities projektai jau yra patvirtinti ir greitu metu bus įgyvendinti. Unikali lokacija, esanti šalia senamiesčio, aiški rajono ir projekto perspektyva – patraukli ir pirkėjui, ir mums“, – esminius projekto privalumus vardija „Bigbank“ atstovas.

Dviejuose kompleksą sudarančiuose pastatuose taip pat bus įrengta 10 komercinių patalpų, kurių plotas bus nuo 30 kv. metrų. Tikimasi, kad jose įsikurs įvairios būtinas paslaugas teikiančios įmonės: kavinės, kepyklėlės, grožio salonai, medicinos paslaugų kabinetai ar parduotuvės.

Projekto architektai – Irina Gečienė ir Algis Bielinis iš UAB „Senojo miesto architektai“. Statybas planuojama baigti 2024 m. III ketv.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis