Bendras Penthouse L mansardinio buto interjero sprendimas – įspūdinga prabangių medžiagų ir paprastų formų sąveika. Pasak Destilat Design komandos, būsto dizainą labiausiai įkvėpė jo vieta ir unikalios charakteristikos. Tokia didžiulė erdvė, supama dar didesnės terasos iš trijų jos pusių, – išskirtinis atvejis. Dar daugiau, šie moderniai įrengti apartamentai turi privačią lauko sauną, sūkurinę vonią ir bekraštį baseiną, iš kurio atsiveria pavydėtini Vienos stogų vaizdai.
Klasikinio modernizmo paveikslas
Penthouse L apartamentų interjeras pasižymi stilingu medžiagų deriniu visoje erdvėje. Svetainė – tarsi klasikinio modernizmo paveikslas su šiek tiek paaukštinta juodos porceliano keramikos siena, įtaisyta marmuriniame pagrinde. Ši erdvės akcentu tapusi siena yra suporuota su centriniu svetainės elementu – balto marmuro bioetanolio židiniu. Greta jo – į antrą buto aukštą vedantys laiptai, suprojektuoti taip, kad atrodytų tarsi nesvarūs: jų metaliniai laipteliai subtiliai laikomi centrinės atramos ir filigraninių statramsčių turėklų.
Marmuro, porceliano ir aukštos kokybės veliūrinių medžiagų paletę papildo medžio tekstūra. Ttamsių atspalvių mediniai baldiniai bei sienų dekoro elementai sukuria vientisą išvaizdą ir taip vizualiai sujungia visas apartamentų erdves ir suteikia kambariams šilumos ir jaukumo. Daugelis pagal užsakymą pagamintų medinių baldų suprojektuoti tarsi kabantys ore – nuo drabužinės ir miegamojo su atskiru vonios kambariu iki buduaro su prabangiu tualetiniu-kosmetiniu stalu.
Kontrastai ir išraiškingos detalės
Pasitelkus medžio lukšto apdailą, į sieną buvo įmontuota daug sandėliuoti skirtų lentynų ir daug paslėptų durų. Žemiški medžio elementai sudaro aiškų kontrastą buto grindims: reprezentacinėse patalpose – blizgiai, šviesiai didelio formato porcelianinei keramikai, o privačiose patalpose – aukštos kokybės šviesių tonų veliūrinei dangai. Visos šios medžiagos kartu su iš galo apšviestais veidrodžiais ir išsklaidytu sieniniu apšvietimu subtiliai primena 1970-ųjų stilistiką.
Erdvi virtuvė su valgomuoju, lenktomis formomis taip pat primena laivo dizainą. Už itin blizgių baltų virtuvės fasadų Destilat Design komanda įmantriai, iki menkiausių smulkmenų suprojektavo tamsios riešutmedžio spalvos interjero sprendinius.
Destilat Design 2008 m. įsteigė Haraldas Hatschenbergeris, Thomas Neuberis ir Henningas Weimeris. Įmonė kuria tiek architektūrą, tiek interjero ir baldų dizainą privačioms ir viešosioms erdvėms. Destilat Design patirtimi, idėjomis ir skoniu patiki ne tik vietiniai, bet ir klientai iš viso pasaulio. Dizaino studijos, kurios būstinė yra Vienoje ir Lince, skiriamasis bruožas – holistinis požiūris, kuriuo dizaineriai kuria sudėtingiausias koncepcijas. „Penthouse L projektas buvo skirtas nuosekliai visumai sukurti ir daugybės klientų idėjoms išgryninti. Siekėme sutelkti jų viziją ir nukreipti juos tinkame linkme sprendimų priėmimo procese“, – sako projekto autoriai, Destilat Design komanda.