Registrų centro duomenimis, parduodama namo pusė nuo 2005 metų priklauso buvusio ministro pirmininko Adolfo Šleževičiaus žmonai Janinai Šleževičienei.
Kita milžiniško sublokuoto namo pusė priklauso kitiems savininkams.
„Kodėl nusprendėme parduoti? Jis per didelis, likome dviese, tai ir parduodame. Jame gyvename kokius 12 metų. Jį nupirkome dar neįrengtą“, – trumpai 15min pakomentavo Janina Šleževičienė.
Beje, dainininkas Alanas Chošnau 2011 metų rudenį vedė J.Šleževičienės dukrą Valdą, o 2012 metų vasarį porai gimė sūnus. Šeima gyvena atskirai nuo Šleževičių.
Interjeras tviska prabanga
Iš skelbime pateikiamų nuotraukų matyti, kad namo interjeras – išskirtinės prabangos, o įranga – aukščiausios klasės. Tiesa, tokia prabanga labiau būdinga seniau pastatytiems namams.
Skelbime rašoma, kad Meškeriotojų gatvėje parduodamas 803 kv. m ploto namas su 23 arais žemės prestižiniame Vilniaus miesto rajone Valakampiuose.
Jame įrengti keturi miegamieji, šešios vonios bei sanitariniai mazgai, šešios drabužinės, kurių bendras plotas siekia 50,7 kv. m bendro ploto. Taip pat name yra du garažai, vyno rūsys su autonomine temperatūros reguliavimo įranga, kambarys-seifas, 8,5 m ilgio baseinas ir sūkurinė vonia.
„Name yra trijų tipų pirtys – suomiška, turkiška garinė ir infraraudonųjų spindulių. Baseino įranga: vandens kaskada, priešsrovė, 5 povandeninio masažo sistemos, sūkurinė vonia“, – rašoma skelbime.
Greta Neries upės kranto esančiame name įdiegta „protingo namo“ sistema.
Paskutinis Prancūzijos dizainerės darbas
Namo interjerą kūrė architektė ir dizainerė iš Prancūzijos Anne Toulouse – šio namo interjeras „yra paskutinis jos interjero dizaino darbas, kuomet netikėtai užgeso jos gyvybė“.
„Autoriniai jos darbai Vilniuje – „Stiklių“ bei „Naručio“ viešbučiai. Daugybė prabangių objektų Paryžiuje, kituose pasaulio miestuose. Vienas pirmųjų p. Toulouse darbų – prieš 40 metų graikų milijardieriaus Aristotelio Onassis įrengta prabangiausia tų laikų privati jachta „Christina“, – rašoma skelbime.
Išskirtinės namo detalės: grindys – marmuras ir Malaizijos kietmedis, o užuolaidos – iš natūralaus šilko.
Prestižiniame rajone – daugiau pardavimų
Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Inreal“ analitikas Robertas Žulpa sako, kad Valakampiuose pirminėje rinkoje kainos už kvadratinį metrą su daline apdaila vidutiniškai siekia 2,4–2,6 tūkst. eurų. Antrinėje rinkoje kainos daugiausia priklauso nuo turto statybos metų bei įrengimo lygio – senesnės statybos turtas su paprastesniu įrengimu kainuoja vidutiniškai 2,2–2,5 tūkst. eurų, o naujesnis ir prabangiau įrengtas būstas vidutiniškai 2,8–3,2 tūkst. eurų.
„Valakampių būsto rinka nėra didelė, jeigu žiūrėtume į bendrą būsto pasiūlą ir sudaromus sandorius. Naujo būsto plėtra Valakampiuose yra ganėtinai vangi, todėl būsto pasiūlos čia nėra labai daug, o kainos ganėtinai aukštos. Valakampiai nuo seno yra laikomi vienu prestižiškiausių Vilniaus rajonų, išsiskiriantis miškais bei ramia aplinka, todėl būstą Valakampiuose daugiausiai perka aukštesnes pajamas gaunantys, ramybės ieškantys pirkėjai“, – teigė jis.
Stebint rinką galima susidaryti įspūdį, kad Valakampiuose gyvenantys žmonės masiškai išsikrausto, mat skelbimuose parduodama nemažai namų. R.Žulpos teigimu, panašią tendenciją pastebi nekilnojamojo turto analitikai ir brokeriai.
„Pastaruosius kelerius metus Vilniaus rinkos prestižinis segmentas buvo gana aktyvus ir pasiūlė daug prestižinio ir patrauklaus turto Vilniaus centre ar aplink jį. Valakampiai yra toliau nuo miesto centro, todėl gyvenantys ten susiduria su susisiekimo problemomis. Ypač šeimos, auginančios mažus vaikus, kuriuos reikia vežioti į darželius, mokyklas ar būrelius, gana aktyviai ieško galimybių gyventi arčiau miesto centro ir skirti gerokai mažiau laiko dirbant „vairuotojais“.
Tai – dar viena priežasčių, kodėl namų ir butų pasiūla Valakampiuose išaugo. Pardavus turtą šiame rajone galima nusipirkti panašų būstą arčiau miesto centro. Bet, žinoma, tai nebebus rami vieta tarp miškų, o „betoninės džiunglės“, – sakė jis.