Pasak „Baltic Engineers“ generalinio direktoriaus Dariaus Kvedaro, „Continental“ gamykla projektuojama pasitelkus 3D Informacinio pastato modeliavimo – BIM (angl. Building Information Modelling) – programinę įrangą bei BIM projekto valdymo standartus. Naudojant minėtą projektų kūrimo ir valdymo metodiką, kiekviename etape gali būti kontroliuojama projekto kokybė, darbų terminai, resursai, būsimas statybų biudžetas, o vėliau ir statybų eiga bei valdymas, pastato priežiūra ir jo eksploatacija, rašoma pranešime spaudai.
Be to, projektas rengiamas vadovaujantis JAV tvaraus projektavimo sistemos „LEED“ (angl. Leadership in Energy and Environmental Design) reikalavimais.
Kaune iškilsianti gamykla užims 16 tūkst. kv. m plotą ir turės atitikti A+ energinės klasės reikalavimus, o renkantis statybines medžiagas bus remiamasi ne vien įprastais techniniais duomenimis bet ir jų gyvavimo trukmės analize.
Be to, siekiant kuo efektyviau panaudoti energiją būsimame pastate, ketinama atlikti ne tik pastato, bet ir visų technologinių įrengimų dinaminį, energinį modeliavimą. Jis bus vykdomas gamyklą „pastačius“ virtualioje erdvėje bei imituojant pastato gyvavimą ir fiksuojant konkrečius energijos sąnaudų pokyčius per visus metus.
Būsimasis gamyklos pastatas turės atitikti aukščiausius patikimumo standartus pagal „FM Global“ reikalavimus, apimančius nuostolių prevencijos standartus, susijusius su kokybe, techniniu vientisumu ir našumu.
Planuojama, kad „Continental“ gamyklos statyba bus baigta 2019 metų antrojo ketvirčio pabaigoje. Per ateinančius penkerius metus į naują elektronikos komponentų gamybos padalinį bendrovė planuoja investuoti 95 mln. eurų ir sukurti 1000 naujų darbo vietų.