Šiame įspūdingame komplekse ketinama įrengti modernų viešbutį, kuris būtų skirtas tūkstantmečio kartos žmonėms.
Gamtai palankiame komplekse bus įrengtas baras, alaus darykla, koncertų salė, ant stogo – gurmaniškas restoranas bei kultūrinė erdvė, kur menininkai galės kurti savo darbus.
Beveik 9,3 tūkst. kv. m ploto belgų architekto Vincento Callebaut suprojektuota struktūra yra tokia palanki gamtai, kad, skaičiuojama, per metus galės absorbuoti iki 50 tonų anglies dvideginio, tuo pačiu metu gamindamas deguonį.
Ši įspūdinga struktūra sukurta Prancūzijos miestams Anžė ir Paryžiui.
Pasak architekto, pastatas projektuotas tikintis sustiprinti vizualią jungtį su vietos gamta, mat jame būtų pasodinti daugiamečiai augalai, krūmai ir medžiai.
V.Callebaut teigimu, medžiai ant pastato bus sodinami ne tik dėl grožio, čia bus rodomi naujausi Prancūzijos žemės ūkio tyrimų instituto išradimai.
„Norime sukurti vietą, kuri gyva ir dieną, ir naktį, vietą, kuri yra populiari ir madinga. Sukūrėme programą, kuri reaguoja į vietos regiono problemas: patrauklus ir akytas pastatas, papildomos viešosios erdvės, vieta gyventi, sutikti naujus žmones, atvira visą parą, sukurta būtent Anžė miestui“, – sakė architektas.
„Projekto koncepcija – pastatyti pastatą „kempinę“, kurį dengtų tai vietai būdingi augalai. Objektas turėtų sunaudoti nedaug energijos, surinkti lietaus vandenį ir pagerinti vietos gyventojų gyvenimo kokybę“, – apibendrino V.Callebaut.