Vilniuje duris atvėrė atnaujintas Lietuvos probacijos ir Viešųjų pirkimų tarnybų pastatas

Vilniuje baigti Turto banko valdomo pastato, esančio Kareivių g. 1, remonto darbai. Užbaigus projektą 2 tūkst. kv. m ploto pastatas tapo energiškai efektyvesnis ir patogesnis darbuotojams, rašoma Turto banko pranešime spaudai.
Lietuvos probacijos ir Viešųjų pirkimų tarnybų pastatas
Lietuvos probacijos ir Viešųjų pirkimų tarnybų pastatas / Turto banko nuotr.

Projekto vertė – beveik 381 tūkst. Eur. Suremontuotose patalpose jau dirba Lietuvos probacijos ir Viešųjų pirkimų tarnybos.

Kareivių g. 1 esantis pastatas baigtas statyti 1974 m. Per visą eksploatacijos laiką nusidėvėjo pastato apdaila, darbuotojų kabinetai ir poilsio erdvės nebeatitiko darbuotojų poreikių, kurie bėgant metams pakito.

Turto banko nuotr./Kareivių g. 1
Turto banko nuotr./Kareivių g. 1

„Turto banko valdomo nekilnojamojo turto portfelyje yra nemažai senos statybos pastatų, kuriuos mes nuosekliai remontuojame bei atnaujiname. Dauguma pastatų skaičiuoja 50 metų ir daugiau, todėl natūralu, kad per visą tarnavimo laiką pastatai ne tik tapo nudėvėti, suprastėjo energinio efektyvumo parametrai, bet ir darbuotojams tokiose erdvėse dirbti tapo ne taip malonu.

Suprasdami mūsų klientų poreikius, per artimiausius 4 metus į mūsų valdomo turto atnaujinimą planuojame investuoti 320 mln. Eur“, – sako Turto banko generalinis direktorius Gintaras Makšimas.

Kareivių g. 1 pastato remonto metu atnaujinta vandentiekio ir nuotekų sistema, elektros instaliacija bei kondicionavimo sistema. Taip pat atlikti IT tinklo, estetiniai vidaus ir išorės darbai ir pagal klientų poreikius pakeistas patalpų išplanavimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis