PlayStation 4 – visos namų pramogos viename
Nors nuo PlayStation 4 starto jau prabėgo ketveri metai, tai tebėra vienas geriausių pasirinkimų ieškantiems visaverčio namų pramogų įrenginio. Ir nesvarbu, ar gyvenate gausioje šeimoje, kurios kiekvienas narys turi savų poreikių, ar esate po nuomojamus butus klajojantis vienišius. Žaidimų konsolė gerokai pigesnė nei asmeninis kompiuteris, bet naujausius žaidimus televizoriaus ekrane atkuria išties puikiai, o kur dar visos kitos pramogos! Tai ne tik žaidimų įrenginys, bet ir multimedijos centras, vienas kokybiškiausių Blu-Ray grotuvų rinkoje, puikiai suderinamas su 3D filmais. Taip pat į įrenginį galite atsisiųsti „Youtube“ ar „Twitch“ programėles interneto transliacijoms peržiūrėti. PlayStation 4 taip pat suderinama su socialiniais tinklais – lengvai rasite žaidžiančius draugus ir vienu mygtuko paspaudimu pasidalinsite žaidimų akimirkomis. PlayStation 4 – tobulas kainos ir kokybės santykis, platus žaidimų pasirinkimas kiekvienam skoniui, išskirtinė mokamų paslaugų kokybė ir įperkamas virtualiosios realybės sprendimas. Šiandien pasaulyje parduota beveik 50 milijonų šių įrenginių!
PlayStation 4 Slim – ieškantiems pramogų centro
Mažesnė ir pigesnė konsolė tikrai atkurs visus jai skirtus žaidimus, tačiau, be abejo, jos resursai senka greičiau, tad laikui bėgant patys moderniausi žaidimai gali išsiskirti kiek prastesne kadrų kaita. Antra vertus, tokie žaidimai kaip FIFA ar NBA 2K, taip pat šokių ar pramogų žaidimai šeimai tikrai veiks nepriekaištingai.
PlayStation 4 Pro sukurtas tiems, kurie žaidžia daug ir iš žaidimų ketina išspausti viską
Šis įrenginys beveik dvigubai galingesnis nei originalioji konsolė, jo skaičiavimo galia siekia 4,2 teraflopo. Gamintojai žada, kad ši ekstra galia bus panaudota virtualios realybės potyriams bei siekiant atkurti kai kurių žaidimų vaizdą 4K raiška.
PlayStation VR – tiems, kurie nori ne tik žaisti žaidimus ekrane, bet ir į juos „įeiti“
Po puikių „Oculus“ VR ir „HTC Vive“ startų žaidėjai negaili liaupsių tam, ką patyrė. Kad ir kaip ten būtų, ši virtualiosios realybės karta tebėra pirmoji. Asmeniniam kompiuteriui skirti įrenginiai brangūs, jų kainos siekia apie 800 eurų, o norint juos naudoti teks investuoti dar bent 1000 eurų asmeninio kompiuterio pirkimui. Akivaizdu, kad PlayStation VR sprendimas, net jei šiuo metu neturite konsolės, jums kainuos bent dvigubai pigiau. Virtualiosios realybės pramogos tiesiogine žodžio prasme atskiria žaidėją nuo realybės ir permeta jį į kitą erdvę. Spėjusieji išmėginti šią pramogą teigia, kad pojūčiai primena teleportaciją – spustelėjai mygtuką ir jau esi kosmose!
Daugiau žurnalo „Elektrolife“ straipsnių skaitykite www.elektrolife.lt.