Sąrašas: Vilniuje demontuojama 12 senų greičio matuoklių

Redakcija gavo skaitytojo nuotrauką, kurioje matome, kaip kelininkai demontuoja greičio matuoklius. Kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybę, kuri patvirtino, kad Vilniuje bus demontuojama dalis senų ir nebeveikiančių greičio matuoklių. Viso jų bus 12.
Greičio matuoklis
Greičio matuoklis / Alvydo Opulskio / 15min nuotr.

„Per pastaruosius metus Vilniuje sumontavus 16 naujų greičio matuoklių, o kitąmet pradėsiant naudoti sektorinius greičio matuoklius, iš kurių vienas komplektas bus kilnojamas, imtasi išmontuoti senas ir jau nebeveikiančias greičio viršijimo atvejų fiksavimo priemones”, – sako Gabrielius Grubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės Ryšių su žiniasklaida specialistas.

Savivaldybė taip pat pasidalino gatvių sąrašu, kur nebeliks senų matuoklių:

Kai kuriuos iš išvardintų greičio matuoklių savivaldybė jau demontavo.
Šiemet Vilniuje buvo įrengta 16 naujų vidutinio greičio matuoklių. Neseniai savivaldybė pasirašė sutartį dėl papildomų 4 stacionarių ir 1 kilnojamo vidutinio greičio matuoklių komplekto įsigijimo. Taip pat savivaldybė žada nusipirkti 10 kilnojamų greičio matuoklių imitacijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutrumpinti naujovių kelią iki būsimo specialisto: AIPA ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pavyzdys
Reklama
Pavasaris – laikas kurti grožį savo kieme: specialistų patarimai, nuo ko pradėti ir kaip tvarkyti aplinką
Reklama
Žemės ūkyje vis labiau įsitvirtina biostimuliatoriai: kaip jie veikia?