Kaip rašoma Trakų rajono savivaldybės pranešime, „į šią Karaimų gatvės atkarpą įvažiuoti galės gyvenamąją vietą deklaravę asmenys, nuosavybės, nuomos, patikėjimo ir panaudos teise nekilnojamąjį turtą valdantys asmenys, čia veikiančių įstaigų ir įmonių darbuotojai, transporto priemonės, kurių eismo neriboja kelio ženklas Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“.
Taip pat informuojama, kad yra galimybė išsiimti svečio leidimą: „Svečio leidimas išduodamas gyventojo prašymu, užpildžius nustatytos formos prašymą. Prašymai išduoti svečio leidimą priimami Trakų rajono savivaldybės administracijoje arba el. paštu dokumentai@trakai.lt.
Gyventojo prašymas išnagrinėjamas ir svečio leidimas išduodamas per 3 darbo dienas. Leidimas (galioja) išduodamas ne ilgesniam nei trijų kalendorinių dienų laikotarpiui. Gyventojų prašymus nagrinėja ir svečio leidimus išduoda Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausieji specialistai.“
Karaimų gatvė yra išskirtinė Trakuose. Joje galima aplankyti vienintelę Europos Sąjungoje karaimų tautos kultūrą atspindinčią ekspoziciją. Čia yra seniausia Lietuvoje ir viena iš trijų pasaulyje veikiančių karaimų šventovių – kenesa.
Tuo metu, kai karaimai statėsi savo namus, visi jie turėjo vieną išskirtinumą, kuris matomas ligi šių dienų: visi tradiciniai karaimų namai turi tris langus į gatvę.
„Kviečiame visus atvykstančius į Trakus rinktis visuomeninį transportą arba savo automobilius palikti nemokamose automobilių stovėjimo aikštelėse miesto prieigose – Vilniaus Mažoji g. 2A (šalia Trakų turgaus), Senkelio gatvėje arba Karaimų g. 99C ir 99B ir tolimesnę savo kelionę tęsti miesto autobusu.
Esant poreikiui į miestą įvažiuoti automobiliu, jį galite parkuoti mokamose miesto automobilių stovėjimo aikštelėse“, – rašo Trakų rajono savivaldybė.