Oro vežėjos ikimokestinis pelnas balandžio-birželio mėnesiais ūgtelėjo 4 proc. iki 256 mln. eurų, o apyvarta paūgėjo 2 proc. iki 1,68 mlrd. eurų.
Pasak įmonės, jos pelno ir pajamų augimą slopina „besitęsiantis rinkos kintamumas, kurį skatina teroristų išpuoliai ir oro eismo kontrolierių pakartotinai rengiami streikai“, taip pat svaro silpnumas po „Brexit“ referendumo.
„Jungtinėje Karalystėje neseniai priimtas sprendimas pasitraukti iš Europos Sąjungos mus ir nustebino, ir nuvylė“, – pareiškė Airijos oro vežėja, raginusi Didžiąją Britaniją likti ES.
„Manome, kad šis (referendumo) rezultatas lems gana ilgą politinio ir ekonominio neapibrėžtumo laikotarpį ir Jungtinėje Karalystėje, ir ES“, – rašoma įmonės pranešime.
„Šis neapibrėžtumas kenks ekonomikos augimui ir vartotojų pasitikėjimui“, – prognozuoja „Ryanair“.
Birželio pabaigoje „Ryanair“ pareiškė, jog dėl neapibrėžtumo, kuris atsirado dėl „Brexit“, kuriam laikui sustabdys naujų maršrutų plėtrą Didžiojoje Britanijoje.
„Užuot augę Jungtinės Karalystės oro uostuose, per kitus dvejus metus daugiau dėmesio skirsime augimui savo ES oro uostuose“, – pirmadienį pareiškė oro vežėja.
„Šią žiemą sumažinsime skrydžių daugeliu Londono Stanstedo maršrutų dažnumą ir jiems skiriamą pajėgumą, tačiau maršrutai nebus uždaromi“, – pridūrė „Ryanair“.