Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Pradedama teikti pagalba vežėjams – jau galima kreiptis dėl lengvatinių paskolų

Sunkumų patiriantys Lietuvos vežėjai jau gali pretenduoti į lengvatines paskolas apyvartinėms lėšoms arba investiciniams projektams įgyvendinti, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.
Vilkikų eilės
Vilkikų eilės / Skirmanto Lisausko / 15min nuotr.
Temos: 2 Vežėjai Finansai

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu, pasaulyje sutrikus tiekimo grandinėms, siekiame padėti Lietuvos vežėjams, susiduriantiems su finansiniais sunkumais ir darbo sutrikimais. Sudarėme galimybę ir vežėjams lengvatinėmis sąlygomis pasiskolinti kasdienei veiklai arba naujiems investiciniams projektams“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Nuo šiandien paskolas apyvartinėms lėšoms gali gauti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai bei didelės įmonės, kurie užsiima krovinių vežimo veikla ir pateikia įrodymus, kad negauna finansavimo rinkoje. Maksimali paskolos suma – ne daugiau kaip 5 mln. eurų vienai įmonei arba 10 mln. eurų įmonių grupei. Maksimali paskolos trukmė – 3 metai. Paraiškas galima teikti iki 2022 m. gegužės 16 d.

Taip pat jie gali kreiptis ir dėl lengvatinių paskolų investiciniams projektams. Ilgiausia paskolos trukmė – 8 metai, o maksimali paskolos suma – 3 mln. Eur. Paraiškas galima teikti iki 2022 m. spalio 31 d.

Be to, nuo š. m. balandžio vidurio buvo pagerintos šios priemonės sąlygos, leidžiančios UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) lanksčiau įvertinti, kada paskolos gavėjams reikia pateikti užstatą. Išsamią informaciją apie priemonės sąlygas galima rasti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos