„Patobulinome šį sprendimą, tad dabar lengvata bus taikoma visiems nuo 1939-1990 metų okupacijų nukentėjusiems pensinio amžiaus asmenims bei pasipriešinimo 1940-1990 metų okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams“ – pabrėžė Kauno meras Andrius Kupčinskas.
Lengvata įsigyjant terminuotą elektroninį 365 kalendorinių dienų bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais visomis dienomis nuo šiol bus taikoma tik deklaravusiems gyvenamąją vietą Kauno mieste nenutrūkstamai ne mažiau kaip vienus kalendorinius metus. Papildytas sprendimas įsigalios nuo rugsėjo.
Asmenis, papildomai įtrauktiems į lengvatas gaunančių žmonių sąrašą, elektroninius bilietus nuo rugsėjo pradžios bus galima įsigyti Kauno miesto kortelių aptarnavimo punkte: UAB „Kauno autobusai" (Islandijos pl. 209, darbo laikas: I-V 7-18; Raudondvario pl. 105, darbo laikas: I-IV 7.30-16.30 val., V 7.30-15 val., VI-VII nedirba) ir VŠĮ Kauno turizmo informacijos centre (Laisvės al. 36, darbo laikas: I-IV 9-18 val., V 9-17 val., VI-VII nedirba).
Norėdami įsigyti šį lengvatinį elektroninį bilietą, keleiviai Kauno miesto kortelių aptarnavimo punkto darbuotojui privalo pateikti dokumentą, patvirtinantį asmens tapatybę, dokumentą, suteikiantį teisę į transporto lengvatą, ir pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, įrodančią, kad jis yra Kauno miesto gyventojas nenutrūkstamai ne mažiau kaip vienus kalendorinius metus.
Lengvata taip pat jau taikoma visiems sulaukusiems 80 metų ir vyresniems kauniečiams, Lietuvos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos; pasipriešinimo 1940 – 1990 metų okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams; nuo 1939 –1990 metų okupacijų nukentėjusiems asmenims: politiniams kaliniams, tremtiniams ir jiems prilygintiems asmenims, kitiems represuotiems asmenims bei perkeltiems asmenims ir kitiems nuo okupacijų nukentėjusiems asmenims, sulaukusiems pensinio amžiaus.