Pranešime spaudai teigiama, kad oro linijų bendrovė nuo kitų metų birželio Tuzloje bazuos naują „Airbus A320“ tipo orlaivį bei skraidins keleivius 4 naujomis kryptimis. Nuo birželio 26 dienos skrydžiai vyks į Miuncheno Memingeno ir Oslo Sandefjordo Torpo oro uostus, nuo birželio 28 dienos – į Frankfurto Hano ir Stokholmo Skavstos oro uostus.
„Naujos bazės atidarymas Bosnijoje ir Hercegovinoje – didelis ir svarbus žingsnis mūsų oro linijų bendrovei. Savo veiklą Tuzloje pradėjome praėjusių metų gegužės mėnesį ir jau spėjome pervežti daugiau nei 180 tūkst. keleivių, – sako „WizzAir“ komercijos vadovas György‘jus Abránas, pabrėždamas, kad su šiomis naujomis kryptimis bendrovė iš Tuzlos oro uosto iš viso siūlys 9 maršrutus į 5 šalis. – Plečiama kelionių rinka Bosnijoje ir Hercegovinoje sukurs ir naujų darbo vietų šalyje bei didins vietinio verslo partnerių skaičių. Bosnija ir Hercegovina tapo jau 11-ta šalimi, kurioje yra mūsų bazės. Tikimės, kad mūsų oro linijų bendrovė taps šalies gyventojų bei svečių pasirinkimu“.
Planuojama, kad „WizzAir“ plėtra Tuzloje ir toliau skatins darbo rinką aviacijoje bei turizmo sektorių, kadangi šalį bus galima dar lengviau pasiekti su „WizzAir“ žemų sąnaudų skrydžiais. Bilietus, kurių kaina prasideda nuo 69,02 litų (19,99 eurų), naujomis kryptimis iš Tuzlos galima užsisakyti wizzair.com svetainėje.
Iš Vilniaus „WizzAir“ lėktuvai keleivius skraidina į 11 šalių, o nuo kitų metų vasaros „WizzAir“ siūlys net 19 skrydžio maršrutų į 12 šalių.
Apie „WizzAir”:
Didžiausios Vidurio ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „WizzAir“ orlaivių parką sudaro 54 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų bendrovė skraidina iš 19 bazių ir siūlo 340 maršrutų, jungiančių 104 kryptis 36-iose šalyse. „WizzAir“ komandą sudaro 2100 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Iki finansinių metų pabaigos, kuri skaičiuojama 2014 m. kovo 31 d., bendrovę „WizzAir“ pasirinko 13,9 mln. keleivių.
Pagal skrydžių vietų skaičių finansiniams metams, kurie baigėsi 2014 m. kovo 31 d. („FY 2014”). Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.