Visuotinės protesto akcijos Prancūziją apėmė rugsėjį. Kai kuriuose regionuose jos peraugo į riaušes ir susidūrimus su policija. Paryžiuje dėl municipalinių darbuotojų protestų sutriko visuomeninio transporto eismas. Streikai paveikė ir susisiekimą oru bei geležinkeliais.
Spalio 15 dieną prie streikų prisidėjo naftos perdirbimo įmonės. Dėl to šalyje pradėjo trūkti degalų ir atsirado grėsmė, kad bus paralyžiuotas visas transportas. Naftos perdirbimo įmonės „Grandpuits“, kuri yra pagrindinė benzino ir aviacinio kuro tiekėja Paryžiaus regionui bei sostinės oro uostams, veiklą pavyko atnaujinti tik įsikišus policijai.
Prancūzų nepasitenkinimą sukėlė įstatymo projektas, numatantis pensinį amžių nutolinti nuo 60 iki 62 metų. Spalio 15 dieną dokumentą patvirtino Nacionalinis susirinkimas – Žemutiniai parlamento rūmai. Spalio 22 dieną jam pritarė Senatas. Galutinis balsavimas numatytas spalio 27 dieną. Jeigu jis bus sėkmingas, dokumentą liks tik pasirašyti prezidentui Nicolas Sarkozy.
Spalio 21 dieną Prancūzijos chemijos pramonės asociacijos generalinis direktorius Jeanas Pelinas pareiškė, kad vien chemijos pramonė dėl protesto akcijų jau prarado apie milijardą eurų, o kiekviena nauja streikų diena atneša dar 100 mln. eurų nuostolių. J.Pelino nuomone, tai stiprus smūgis ekonomikai, kuri dabar mėgina atsigauti po visuotinės krizės.