Genų inžinerijos mokslo sritis yra labai reikšminga, bet kontraversiškų nuomonių sulaukianti gyvybės mokslų dalis.
Nuolatos kuriami ir tobulinami nauji genų inžinerijos metodai bei modeliai, palengvinantys fundamentinius ir taikomuosius tyrimus. Vystomos technologijos jau yra taikomos medicinoje, pramonėje, žemės ūkyje ir kitose srityse kaip inovatyvūs ir patikimi sprendimai.
Šio mėnesio paskutinį ketvirtadienį, rugpjūčio 26 d. pasišnekučiuosime su startuolio CasZyme, vystančio CRISPR Cas genų regadavimo technologiją, direktore dr. Monika Paule. Monika pasidalins savo patirtimi apie CasZyme komandos vystomus genų redagavimo sprendimus bei papasakos apie technologinio startuolio veiklos specifiką.
Labai laukiame visų jau rugpjūčio 26 d., 15 val. čia, renginio arba mūsų Facebook puslapyje!
Virtual Biotech Cafe - tai virtualūs susitikimai su biotechnologijų sektoriaus mokslininkais ir verslininkais aptariant sektoriaus naujienas. Renginiai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį ir kviečia visus besidominčius inovacijomis gyvybės mokslų sektoriuje susitikti prie kavos ar arbatos puodelio ir pasiklausyti pokalbių apie naujausius mokslo atradimus, jų kuriamą pokytį, apie Lietuvos mokslininkų darbus, bei verslo kuriamas inovacijas gyvybės mokslų, medicinos technologijų ir bioekonomikos srityse.