Daug metų kartojama: LGBT+ bendrapiliečių priėmimas Lietuvoje ateis „su laiku“. Pokyčių tradiciškai tikimės iš jaunosios kartos. Tik ar šiuolaikinio jaunimo tapatybė tikrai atviresnė, norinti pokyčių ir LGBT+ draugiška, o gal tai tėra iliuzija? Su kokiais iššūkiais susiduria jauni žmonės, išreikšdami save ir kovodami už visuomenės įvairovę?
Dažnai kalbame apie tai, kad „mums reikia daugiau diskusijų“ kalbant apie žmogaus teises ir specifiškai kalbant apie smurtą artimoje aplinkoje (Stambulo konvencija) bei LGBT+ bendruomenę (partnerystės įstatymą) – tačiau ar tikrai mums reikia diskusijų, tam kad vėl ir vėl prieiti prie panašių išvadų, kad ugdyti ir mokyti apie bendražmogiškas ir tolygias galimybes VISIEMS piliečiams? Galbūt pas laikas imtis veiksmų?
Diskusijos tema: Socialinių ir politinių įvykių stebėsena bei socialinis įsitraukimas fiziniu, nuotoliniu būdu išreiškiant subjektyvią ar bendruomeninę poziciją. Kaip kritinė masė reaguoja į veiksmus nacionalinėje ir tarptautinėje aplinkoje, per socialiniuose tinkluose viešinamą problematiką?
Diskusijos moderatorius: Denisas Kolomyckis