Pasak generolės, pavadinimas „Atžalynas“ turi dvi reikšmes: „Pirmiausia tai visiems suprantama ir žinoma reikšmė – Kazio Binkio drama „Atžalynas“. Tai asociacija su žodžiu „atžala“ – mes tarsi mažos atžalos, mes tokie kaip knygos herojai – jauni, labai gerai sutariam, dalinamės mintimis, stengiamės viską išspręsti, kuo gražiau. O kita prasmė – konkretesnė, kas matysis iš mūsų uniformų − mus visus jungia muzika.“
Urtė pasakoja, kad vilniečių choras – labai jaunas: „Kai kurie nariai dar lanko mokyklą. Man labai įdomu. Tenka prisiimti atsakomybę, kartais paskambinti mamoms ar direktorėms į mokyklą – atsiklausti ar moksleivis gali ateiti į repeticiją. Tai nauja patirtis man.“
Paklausta, kokiais kriterijais vadovaudamasi subūrė savo komandą, generolė sako, kad labiausiai atsižvelgė į bendravimą ir mokėjimą dirbti komandoje: „Stengiuosi su kiekvienu pabendrauti asmeniškai. Labai svarbu, kad skirtingus žmones jungtų vienas tikslas, kad būtume komanda, vieningi, kaip kumštis. Tokie žmonės ir pakliuvo į chorą. Noriu, kad viskas eitųsi sklandžiai, žinote, jei kas nors ne taip, – aš pati nemiegu naktimis, išgyvenu.“
„Projekto premjerinėje laidoje būsim romantiški, švelnūs. Kitose – stebinsim kitokiu įvaizdžiu. Stengsimės išsiskirti ir režisūriniais sprendimais. Mūsų pasirodymų vizualumu rūpinsis Gytis Ivanauskas, tad žiūrovams tikrai yra ko laukti“, – aiškina Urtė.
Jau šį sekmadienį TV3 eteryje „Chorų karų“ penktojo sezono premjeroje susikaus net 7 galingi chorai. Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Urtės Šilagalytės Vilniaus miesto choras „Atžalynas“, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Stano vadovaujamas senjorų „Lietuvos bočių“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vadovaujamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, vedamas Arno Švilpausko „Daumantų kapelos“, bei Povilo Meškėlos ir Vlado Kovaliovo vedamas Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos choras.