„Architektūra įkvėpimo semiasi iš plataus apkabinimo, atveriančio rankas Ukrainai, šou atlikėjams ir svečiams iš viso pasaulio. Daugiausia dėmesio skyriau Ukrainos, Jungtinės Karalystės ir konkrečiai Liverpulio kultūriniams aspektams ir panašumams. Nuo muzikos, šokio ir dailės iki architektūros ir poezijos“, – „Eurovision.tv“ sakė Julio Himede‘as.
Julio, turintis ilgametę patirtį rengiant tokius didžiulius renginius kaip „Grammy“ ir „MTV EMA“, tęsė:
„Mūsų, dizainerių, pareiga – sustiprinti pasirodymus, kuriant patrauklų vizualinį kraštovaizdį ir kartu perteikti Eurovizijos dainų konkurso širdį ir sielą.“
Virš 450 kvadratinių metrų ploto scenoje įrengta daugiau nei 220 kvadratinių metrų nepriklausomai judančių ir besisukančių vaizdo ekranų, taip pat virš 700 vaizdo plytelių, integruotų į grindis, ir daugiau nei 1500 metrų LED šviesų.
„Norėjome sukurti scenografiją, kurią žmonės prisimins daugelį metų, – sakė konkurso vykdomasis prodiuseris Andrew Cartmellas. – Mums labai svarbu, kad delegacijos turėtų kuo didesnę erdvę darbui. Norėjome suteikti joms sceną, kurioje būtų daug galimybių.“
Kalbėdamas apie bendradarbiavimą su Julio, jis pridūrė:
„Su Julio labai malonu dirbti, jis kūrybingas ir siūlo naujoviškus projektus. Kreipėmės į jį, nes jis turi fenomenalius įgaliojimus, kad visi kartu galėtume sukurti fantastišką scenografiją.“
Artėjant „Eurovizijai“, Julio galimybę kurti jos scenografiją pavadino garbe.
„Džiaugiuosi žinodamas, kad mano scenoje pasirodys tokia įvairi talentingų muzikantų grupė. Jau seniai esu šio šou gerbėjas, o būdamas jaunas atkreipdavau dėmesį į įspūdingą scenografiją.“