Prie Ignalinos atominės elektrinės Munis atvyko ne šiaip sau – jis tikėjosi čia patirti dar stipresnę reakciją, mat šios „elektrinės reaktorius yra 3 kartus stipresnis už Černobylio“. Apžvalgininkas pastebėjo, kad į didžiąją „Euroviziją“ Lietuva antrą kartą iš eilės siunčia Moniką, tačiau tikino, kad Lietuvos atstovės dainos „Stay“ dar nėra girdėjęs, tad nuo pat pirmų dainos akordų jį lydėjo nuostaba.
Munį kaipmat sužavėjo M.Linkytės dainoje deranti anglų kalba ir folkloras. Tiesa, lietuviškų sutartinių motyvą „Čiūto tūto“ jis interpretavo savaip – „čiuto ratuto“, „čiuto rambučio“, „kombucho“, „čiumbara čiumbo“. Nepaisant to, jis tikino, kad daina – labai įsimenanti, tad vos po pirmos perklausos įsiminė visus žodžius.
Už širdies griebiantis M.Linkytės vokalas Munio abejingo nepaliko – jis ir išspaudė ašarą, ir šoko, ir dainavo. Munio klipe aukštos natos net sukėlė Ignalinos atominės elektrinės avariją! Toks „ugningas“ pasirodymas, anot jo, yra puikus Lietuvos pasirinkimas.
Munio reakciją į Monikos Linkytės pasirodymą galite pamatyti čia:
Primename, kad Mariaus Pocevičiaus-Munio pernai sureagavo ir į Monikos Liu pasirodymą, o jo reakcijos į abu „The Roop“ pasirodymus apskriejo pasaulį. Ką prajuokino nuoširdumas, ką – prasta anglų kalba, o kas liko „patrolintas“ kūrėjo.
2021-aisiais vyras 15min pasakojo benaršydamas internete atradęs nišą, kuri jam pasirodė kontroversiška. Tai – ypač Lietuvoje populiarūs užsieniečių reakcijų vaizdo įrašai.
„Čia gal manyje užvirė vidinis pyktis: kas per ekspertai, kas per jų kuriamas turinys?“ – visų pirma sau klausimą uždavė Munis.
Panašu, kad Mariaus mintys materializavosi. Netrukus jis pats nusprendė susukti savo reakcijos klipą tam, kad pasijuoktų, kaip pats sako, iš žmonių, kurie tiesiog „reaguoja į vaizdo įrašus“.
„Tai buvo parodija to, kad štai, aš ekspertas, suprantu apie muziką, apie viską turiu savo nuomonę. Jeigu neturi talentų, gali reaguoti į kitų žmonių kūrybą.
Lietuvoje šis žanras labai populiarus – kad užsienietis kažką gero apie mus pasakė, tai mums atrodo kažkas tokio. Visiems aišku, kad gera daina, bet va, kai pasakė užsienietis, kuris turi 7 tūkst. sekėjų, tai jau išvis supernuomonė“, – sako M.Pocevičius.
Bene labiausiai daugelį prajuokino prasta turinio kūrėjo anglų kalba. Kartkartėmis nerasdamas tinkamo žodžio vyras įterpia garsus ar keistai skambančius pusiau lietuviškus žodžius, kad reakcijos būtų kuo emocingesnės.
„Prasta anglų kalba nebuvo daroma specialiai, mano anglų kalbos žinios yra ribotos. Neturiu daug kalbėjimo praktikos, tad, bandant greitai dėstyti mintis, bandant dar įmesti vieną kitą pajuokavimą, išeina būtent taip. Aišku, tas netobulumas gal kiek šaržuojamas, kad žmonės daugiau juoktųsi iš pačios reakcijos“, – 15min aiškino kūrėjas.
Užsiauginęs nemažą auditoriją iš užsienio, ypač iš Didžiosios Britanijos, vyras sakė nelabai gerai žinojęs, ką su ja daryti. Juk visas kitas jo kuriamas turinys skirtas būtent lietuviams.
„Lūkesčių tikrai neturėjau, ypač kalbant apie užsieniečius. Man iš tiesų net nėra naudinga turėti prenumeratorių užsieniečių, nes aš kuriu lietuvišką turinį“, – prisipažino Marius.
Visgi iš dalies misija įvykdyta – „youtuber’is“ džiaugėsi „patrolinęs“ tuos, kuriems vaizdo įrašai ir buvo skirti – į kitų turinį reaguojantiems ir jokios pridėtinės vertės nekuriantiems „youtuber’iams“. „Tikiuosi, kad jie čia save pamatė“, – kalbėdamas su 15min juokėsi Marius.