Karantino pradžioje gimęs projektas yra pavyzdys, kad elektroninė muzika yra labai įvairi. Nors, kaip ir visi muzikos žanrai, geriausiai išjaučiama koncertų salėse ar klubuose, elektroninės muzikos galima klausytis visur ir visada. Ir skambėti ji gali visur.
Taip per kelis mėnesius „Antidote“ savo augančiai bendruomenei socialiniuose tinkluose „Facebook“, „YouTube“ spėjo pristatyti ne vieną įspūdingą vaizdo klipą iš netikėčiausių lokacijų. Jaunasis Lietuvos kūrėjas Deividas Jaroška savo valandos trukmės pasirodymą atliko Lietuvos geležinkelių grįžratyje.
Dažniausiai užsienyje koncertuojantis „Gardens of God“ (Mindaugas Lapinskis) pasirodė naujai atidarytame Vilniaus oro uosto VIP terminale, dažniausiai užsienyje koncertuojantis Gardens of God (Mindaugas Lapinskis), elektroninės muzikos kūrėjas „Ten Walls“ koncertavo ant televizijos bokšto, o sparčiai auganti muzikos kūrėja Monikaze koncertavo ant Trijų Kryžių kalno.
Išskirtinį turinį elektroninės muzikos klausytojai ras 15min rubrikoje „Vardai“. O 15min prie projekto su pasididžiavimu prisijungia informacijos sklaida. Kartu su projektu „Antidote“ yra siekiama pabrėžti, kad klaidinga manyti, jog šokių ir klubinė muzika atspindi visą elektroninės muzikos spektrą. Egzistuoja daugybė žanrų, kurių pirminis tikslas nėra vakarėlių nuotaika.
„Antidote“ projekto autoriai įsitikinę, kad privalo egzistuoti ne tik stilių, vaizdų, bet ir požiūrių įvairovė. Tokios nuostatos laikosi ir 15min „Vardų“ komanda.
„Elektroninė muzika nepriklauso niekam ir tuo pačiu priklauso visiems. Nepriklausomai nuo lyties, lytinės orientacijos, asmeninės praeities, rasės, tautybės ar kognityvinių gebėjimų, kiekvienas turi teisę į lygias galimybes kurti, platinti, groti ir pasirodyti visuomenei“, – skelbia „Antidote“.
15min „Vardų“ redaktorės Elenos Varnauskaitės pokalbis su „Antidote“ projekto kūrybos vadovu Tomu Lukaševičiumi: