Miego trūkumas. Paradoksalu, tačiau audringos naktys pagerina miego kokybę. Orgazmo metu išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris veikia raminamai ir padeda greitai užmigti.
Suvytusi oda. Kai moteris reguliariai mylisi, organizme gaminasi kolagenas, kuris labai svarbus odos grožiui – kad ji būtų stangri, be raukšlių.
Suglebę raumenys. Lytinio akto metu išsiskiria hormonas progesteronas, kuris stabdo uždegiminius odos procesus, krūtinė nuo šio hormono poveikio įgauna formą, o raumenys darosi standesni.
Susierzinimas. Tai akivaizdi laimės hormonų endorfinų trūkumo pasekmė. Endorfinai veikia smegenyse esantį žmogaus malonumų centrą, dėl šios priežasties po pasimylėjimo išgaruoja moterį kamavęs nerimas ar įtampa.
Nusilpęs imunitetas. Moksliškai įrodyta, kad imuniteto atsparumas ženkliai išauga po pasimylėjimo (antikūnių kiekis moters kūne po kokybiško sekso padidėja net 30 procentų).
Išsiblaškymas. Dėl sekso trūkumo smegenys, o tiksliau, jose esanti pogumburinė liauka (lot. hypothalamus), gana prastai aprūpinama deguonimi, todėl moteriai sunku susikaupti, prastėja atmintis.
Skausmai. Seksualiai patenkintos moters kraujyje yra pakankamas hormonų oksitocino ir estrogenų kiekis, kurie puikiai slopina skausmą. Įrodyta, kad aktyvaus lytinio gyvenimo negyvenanti moteris išgeria daugiau skausmą slopinančių vaistų.
Menka savivertė. Išsiaiškinta, kad be fiziologinio disbalanso, sekso trūkumas iššaukia ir psichologinių problemų. Viena iš ryškiausių – krenta moters savivertė, jos akys nebežiba, silpnėja seksualumas ir moteriškumas, moteris nesijaučia graži.