„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Airinė Palšytė – apie tai, ko labiausiai pasiilgsta Lietuvoje, hobius užsienyje ir atostogas

Kai dauguma žmonių pasirenka poilsiauti vasarą, sportininkams šį metų sezoną tenka dirbti. Tačiau lengvaatletė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė (24) dėl to nė kiek nesijaudina – ir taip kone 8 mėnesius praleidžia šiltuose kraštuose. Tad grįžusi į Lietuvą ji tiesiog mėgaujasi laiku su seniai matytais draugais ir taip išsiilgta lietuviška virtuve.
Airinė Palšytė
Airinė Palšytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Kadangi esu sportininkė, kone 8 mėnesius per metus turiu stovyklas ten, kur šilta, tad nebūnu labai išsiilgusi vasaros, kai ji ateina į Lietuvą. Tačiau vis tiek, aišku, smagu, kai šiltas oras būna ir Vilniuje“, – 15min pasakojo Airinė Palšytė.

Dažnai sportuodama įvairiose užsienio šalyse Airinė čia visada rando laiko atsipūsti. Kai oras puikus, kartais juk norisi pasilepinti ir saulės teikiamais malonumais...

„Per savaitę turiu bent dvi dienas, kai turiu ilsėtis, tad džiaugiuosi geru oru. Vis tiek sau leidžiu pasimėgauti ir baseinu, saulės voniomis. Aišku, viskas priklauso nuo stovyklos krūvio, intensyvumo. Kartais norisi tiesiog pailsėti nieko nedarant, o kartais – ir kažkur pakeliauti, apžiūrėti, kas yra aplink toje užsienio valstybėje, kurioje esu“, – šypsojosi ji.

Algio Kriščiūno/Happy365 nuotr./Airinė Palšytė
Algio Kriščiūno/Happy365 nuotr./Airinė Palšytė

Vasarai Airinė dažniausiai atvyksta į Lietuvą. Tačiau didžiąją laiko dalį čia vis tiek praleidžia sportuodama.

„Liepos mėnesį vyksiu į sporto stovyklą pajūryje, bet tikrai leisiu sau ir papramogauti prieš Lietuvos ir Pasaulio čempionatus. Tačiau rugpjūtį laukia Pasaulio čempionatas, todėl žadu ir dirbti taip, kad pasiekčiau geriausius įmanomus rezultatus.“

Alfredo Pliadžio nuotr./Airinė Palšytė
Alfredo Pliadžio nuotr./Airinė Palšytė

Kalbėdama apie savo laisvalaikį per atostogas, A.Palšytė sako jį leidžianti įvairiai. „Iš tiesų, ilsiuosi ne tuo metu, kaip dauguma – vasarą, o rugsėjį. Tai yra mano atostogų mėnuo. Dažniausiai jo metu susitvarkau tam tikrus reikalus Lietuvoje, bet stengiuosi išvykti ir kažkur į užsienį pailsėti. Jei pavyksta, tai planuoju su draugu. Tiesiog norisi to poilsio, kai nei kiek nesportuoju, leidžiu sau labiausiai atsipūsti“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Airinė Palšytė – apie savo meilę per atstumą: „Nelinkėčiau to net priešui“

Kad ir kaip mintimis ji atitrūksta nuo sporto, tačiau mityba visgi lieka kone tokia pati: „Maisto įpročiai vis tiek jau susiformavę, taip greitai viskas nepasikeičia – nuo sveikos mitybos nepereinu prie bet ko valgymo. Turiu prisižiūrėti. Bet kalbant apie rutiną – leidžiu sau pamiegoti, vėliau nueiti miegoti.“

Tačiau lietuviška virtuvė – visuomet išlieka jos prioritetas. „Labiausiai iš Lietuvos pasiilgstu grikių, pieno produktų, tarp kurių ir varškė, sūreliai. Pietinėse šalyse jų nėra tiek daug, tenka keisti.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Airinė Palšytė ir Jurga Baltrukonytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Airinė Palšytė ir Jurga Baltrukonytė

O gimtinė – vieta geriausioms atostogoms. „Mėgstu keliauti, kulinariją, kultūrą – įvairius renginius, parodas, filmus. Stengiuosi savo laisvalaikį išnaudoti ir šeimos nariams, draugams, kurie manęs labai dažnai nemato. Būdama Vilniuje tiesiog džiaugiuosi grįžusi namo.

Dažnai manęs klausia, kokį miestą norėtum aplankyti, koks yra mano mėgstamiausias. Visgi man labai smagu iš visų kelionių grįžti į Lietuvą, į Vilnių. Sostinė turi begalę gražių vietų. Ypač kai geras oras, tai tikrai galima rasti, kur pasėdėti su draugais ir ką aplankyti“, – 15min pasakojo Airinė Palšytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų