Prisistatęs ir pasisveikinęs su susirinkusiais, A.Mamontovas pasakė tai, ką sako kiekvieno koncerto Londone metu. „Šias dvi valandas čia bus Lietuvos teritorija“, – išvydęs trispalve apsigobusį vaikiną ištarė atlikėjas ir suskambo pirmieji legendinės dainos „Geltona, žalia, raudona“ akordai.
Susirinkusiems į koncertą buvo nurodytos sėdimos vietos, tačiau nors iš pradžių gerbėjai ramiai klausėsi, tai truko neilgai. Ištikimi „Foje“ bei A.Mamontovo klausytojai neišsėdėjo ir prasidėjus vos ketvirtai dainai, pakviesti atlikėjo atsibusti, šoko iš savo vietų ir daugiau nebeprisėdo.
Prieš atlikdamas dainą „Krentantys lėktuvai“, atlikėjas pasakė, kad kūrinį parašė prieš keletą metų bei išreiškė paramą Ukrainai. „Kartais atrodo, kad tuos įvykius nuspėjau, Ukrainoje tuomet nekrito lėktuvai. Ukrainai dabar sunkus metas, tikiuosi, kad mums to patirti nereikės, tačiau visa širdimi esu su jais, ar čia yra ukrainiečių?“, – kreipėsi į publiką A.Mamontovas
Kaip įprasta koncertuose, žiūrovai nepaliaujamai prašė dainuoti daugiau senų ir mintinai mokamų „Foje“ dainų, kol grupė atliko kūrinius iš naujojo albumo „Degančios akys“. Net neįpusėjus koncertui publika ėmė maldauti klasika tapusios „Laužo šviesos“, tačiau tai A.Mamontovui sukėlė šypseną.
„Jau norite “Laužo šviesos„? Dabar? Ta daina koncertuose būna paskutinė, na gerai, padainuojam ir išeinam. Žinau, kodėl klausytojai ateina į koncertus. Ir jūs, ir visi kiti. Jie ateina dėl senų dainų“, – juokėsi atlikėjas, kai žiūrovai vienbalsiai nutarė dar palaukti mėgstamo kūrinio.
Pašokti – svarbiau nei išgerti
„Važiuojam!“, – iš salės riktelėjo vienas iš klausytojų. „Važiuokit, sėkmės“, – atsakė jam A.Mamontovas ir užtraukė „Kitokį pasaulį“. Grupė pasirodyme apdairiai derino naujas bei senas dainas, o įsišėlusius klausytojus greitai nuramindavo lyriniais kūriniais.
Dainuodamas A.Mamontovas nepamiršo ir bendrauti su žiūrovais. Atlikėjas pranešė, kad prieš koncertą Londone į jį asmeniškai kreipėsi užsienietis vyras, paprašęs, kad pasirodymo metu šis pasveikintų lietuvę jo žmoną su gimtadieniu. Dainininkas tą padarė, skyrė moteriai dainą, o ją pabaigęs pridūrė: „Laima, su gimtadieniu! Jūsų vyras jus tikrai myli“.
Aplodismentų audrą sukėlė ir vienos „Foje“ gerbėjos žinutė, kurią atlikėjas pacitavo, skyrė merginai dovanų ir atsiklaupęs ant scenos krašto ją apkabino. „Tas prisiminimas, kaip iš mamos bliuskės karpiau raides FOJE, nors žinojau, kad turėsiu bėdos, buvo nesvarbu. Norėjau žalių raidžių ant nugaros. Tas prisiminimas, kaip deginant laužą dainuojame “Laužo šviesą„... Net dabar virpa ranka rašant“, – gerbėją citavo dainininkas ir paskelbė, kad mergina laimėjo pakvietimą į koncertą sau bei savo draugams.
Kaip ir visuose koncertuose, šiame budėjo nemažai apsaugos darbuotojų, tačiau jiems darbo beveik nebuvo. A.Mamontovo klausytojai koncerte elgėsi išskirtinai mandagiai. Vienintelė bėda pasirodė žiebtuvėlių liepsnos, įsižiebusios skambant lyriškoms dainoms. Nors Jungtinėje Karalystėje tai daryti draudžiama, apsaugos darbuotojai netrukdė keletą sekundžių prabėgusius laikus prisiminti norėjusiems gerbėjams.
Skirtingai nei per daugumą lietuviškų koncertų Londone, šio metu keletame klubo barų dirbę barmenai turėjo laiko pailsėti. Klausytojai buvo taip susikoncentravę į renginį, kad mažai kuriam rūpėjo vynas ar alus prie baro.
Nors bilietas į koncertą kainavo nuo 30 iki 50 svaro sterlingų, klube gerbėjų netrūko, o kiekvienas, atėjęs pasiklausyti A.Mamontovo, gerbė vienas kitą. Šokantys, dainuojantys kartu ir striksintys žiūrovai stengėsi neužstoti vaizdo tiems, kurie sėdėjo savo vietose ir ramiai klausėsi. Apsaugos darbuotojų paprašius neiti per arti scenos, gerbėjai laikėsi nurodyto atstumo ir linksminosi nesukeldami nemalonumų.