Kone iki pat paskutinės minutės A.Adamovič ir Ž.Gečas nežinojo, kur ir kaip pasitikti Kalėdas. „Kasmet Kalėdas švenčiu vis skirtingai – kartais su šeima, kartais be, būna, su draugais, kartais kur nors išvykusi“, – Žmonės.lt sakė Anžela.
Šįmet drauge su Žygimantu jiedu sugalvojo važiuoti švęsti į Telšius – čia gyvena Ž.Gečo šeimyna, taigi Anžela prie šventinio stalo sės su mylimojo tėvais ir seneliais. Tai bus pirmas kartas, kada Kalėdas pora pasitiks drauge – nors romantiški jausmai juodu siejo ir pernai, tąsyk šventes pora šventė atskirai.
Pasakodama apie kalėdinius namų papuošimus A.Adamovič šypsosi: „Kalėdinė kojinė ant durų kabo jau nuo gruodžio vidurio, keli kiti papuošimai namuose net nuo vasaros. Tačiau eglutė – pagrindinis atributas – namuose atsirado vėliausiai.“
Tos eglutės reikėjo palaukti, nes Žygis ir Anžela sugalvojo ją puošti rankdarbiais. „Norėjome eglutę papuošti savaip, sukurti savo žaisliukus. Taigi sugalvojau padaryti tokius baltus burbulus, kurie šviečia tamsoje. Taip pat padarėme ir tokias mielas kepurytes... Viską darėme su Žygiu kartu“, – džiaugiasi dainininkė.
Kaip tokius žaisliukus pagaminti? Anžela diktuoja: „Technika labai paprasta. Reikia klijų, vandens ir cukraus. Viską sumaišius į šį tirpalą reikia mirkyti siūlus, tada jais apvynioti pripūstą balioną. Tada palikti džiūti, tai trunka visą parą. O išdžiūvus balionėlį, esantį viduje, reikia susprogdinti. Jo nelieka, o burbulas iš siūlų yra. Į jį galima įdėti lemputę ir prašau, šviečia!“
Sako, gaminti tokius žaisliukus prilygsta poilsiui ir meditacijai, o galutinis rezultatas atrodo originalus ir gražus.
„Kažkada labai seniai kažkur netyčia užmačiau šį būdą žaisliukams gaminti. O šįmet belaukdama Kalėdų prisiminiau, kad norėjau ką nors panašaus padaryti. Pirmieji bandymai nebuvo labai sėkmingi – gavosi „kleckai“. Tačiau nepasidavėme ir štai, mums pavyko. Džiaugiamės savo eglute“, – šypsosi ji.
Paklausta apie savo Kalėdų tradicijas dainininkė tikina, kad jos, matyt, sutampa su daugelio šeimų: „Žinoma, per Kūčias pas mus tiesiog privaloma ant stalo patiekti 12 patiekalų. Būtina turėti ir paplotėlius. Anksčiau, vaikystėje, pamenu, ir burtais užsiimdavome. Pavyzdžiui, paimdavome indelį vandens ir į jį lašindavome žvakės vašką. Reikėdavo galvoti apie ateinančius metus ir žiūrėti, koks piešinys iš vaško vandenyje lipdosi, o tada pagal jį spręsti, kas laukia. Aišku, įžiūrėdavau tai, ko norėdavau ir apie ką svajodavau. Po to džiaugdavausi, kad išsipildys.“