„Didžiausia žmonių problema, kad jie yra idiotai. Nežinau, gal čia juokingai sakau, bet neprisiėmimas atsakomybės sau už gyvenimą... Oi, mažos algos – tai eik į kitą darbą! Oi, aš nemoku – tai eik, mokykis. Ai, per vėlu, aš jau senas, nesimokysiu. Tai problema, kad neprisiimam atsakomybės už gyvenimą ir kaltinam išorę. Visada veidrodį reikia prieš save statyti, žiūrėt, ko aš nemoku, ir eit daryti. Viskas iš tiesų labai paprasta atrodo, kad mes tiesiog turime lavinti save ir stiprinti, kad būtume šitam pasaulyje pasiruošę gyventi, o šitas pasaulis gana atšiaurus ir nėra teisingas“, – sako asmeninio ugdymo specialistas T.Saparis.
Tiesa, savęs gyvenimo guru Tomas nevadina, jis asmeninio ugdymo specialistas, besiremiantis veidoskaita, santykių psichologija, psichosomatika ir daugeliu kitų mokslų, kuriuos teko studijuoti.
Tuo metu 24-erių Rūta Stirbytė – puikus pavyzdys, kaip, rodos, mažareikšmį pomėgį paversti sėkmingu ir perspektyviu verslu. Universitete gimusį projektą mokyti moteris vaikščioti su aukštakulniais Rūta pavertė pirmąja aukštakulnių platforma Lietuvoje „Aš irgi galiu“. Sėkmingas verslas vos po pusmečio gyvavimo pradėjo augti neįtikėtinu greičiu. Aukštakulniais ir tuo, kaip moters eisena ir laikysena pasikeičia juos avint, Rūta pasakos susižavėjusi dar vaikystėje.
Žurnalo „Happy 365“ redaktorė, rašytoja Jurga Baltrukonytė, profesionalus fotografas, koučeris Tomas Saparis ir pirmosios aukštakulnių platformos kūrėja Rūta Stirbytė – trys visiškai skirtingi, tarpusavyje nesusiję žmonės. Bet būtent jie yra puikus pavyzdys ką daryti tuomet, kai svyra rankos ir nesinori nieko. Kaip savo mėgstamas veiklas paversti pinigų šaltiniu? Kaip tapti sėkmingu ir pripažintu? Užsidirbti ir sukurti svaiginančią karjerą? Ir kur ieškoti tikros meilės, jei asmeniniame gyvenime nesiseka?
Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val., per LNK.