M.Adomaičio atsiprašymo laiško sulaukė ir žurnalo „DJ Mag“ redakcija, nutarusi prodiuserio mintis paviešinti savo interneto portale.
Vasario mėnesį M.Adomaičio portretas buvo papuošęs šio leidinio viršelį, tačiau, pasak žurnalo redaktoriaus Carlo Lobeno, to nebūtų buvę, jei homofobiškus pasisakymus M.Adomaitis būtų išdėstęs anksčiau.
Artimiausiu metu „DJ Magazine“ ketina pabandyti gauti M.Adomaičio interviu ir įvertinti, kaip pasikeitė jo požiūris.
TAIP PAT SKAITYKITE: „Ten Walls“ atgaila dėl homofobinio pareiškimo neįtikino, atšaukiami lietuvio koncertai
Ten Walls skandalas: ką iš to laimėjo Lietuva?
„Ten Walls“ atsiprašymas, kurio sulaukė žurnalo redakcija:
Esu Marijus Adomaitis, taip pat žinomas kaip „Ten Walls“. Prieš kurį laiką savo „Facebook“ puslapyje paskelbiau komentarus, dėl kurių širdingai gailiuosi. Mano pasisakymas buvo homofobiškas ir labai įžeidžiantis. Man gėda, kad įžeidžiau tiek daug žmonių: savo šeimą, savo šalį, savo kolegas, savo draugus, globaliąją LGBT asmenų bendruomenę ir daugybę kitų. Turėjau laiko apmąstyti, ką padariau, ir surasti būdą atsiprašyti atspindint, kaip smarkiai gailiuosi.
Aš nusivylęs savo paties elgesiu ir savo veiksmų įtaka kitiems. Aš įžeidžiau daugybę žmonių, sukėliau siaubingas diskusijas, sugrioviau pasitikėjimą savimi ir kitų pasitikėjimą manimi, taip pat daugybės žmonių, su kuriais dirbau, planus. Suprantama, kad esu laikomas homofobu, tačiau toks nesu ir niekada savęs nelaikiau tokiu.
Turiu pasakyti, kad mano atlikti veiksmai man visai nebūdingi, tai padariau sudėtingu savo gyvenimo metu. Tai ne pasiteisinimas, bet norėčiau, kad žinotumėte, kad to pasisakymo turinys nėra mano nuomonės atspindys. Ilgus metus aš sėkmingai dirbau ir bendradarbiavau su skirtingų kultūrų, religijų, seksualinių orientacijų žmonėmis. Visąlaik gerbiau visus.
Mano įrašas buvo nesąmoningas net man pačiam. Aš muzikantas. Mano muzika skirta kiekvienam šiame pasaulyje. Aš visada stengiuosi suvienyti žmones tam, kad jie propaguotų pagarbą, lygybę ir toleranciją, meilę ir taiką. Tai mano, kaip muzikos kūrėjo, prioritetas. Muzikoje nėra vietos diskriminacijai.
Gimtojoje Lietuvoje noriu padaryti ką nors, kas remtų LGBT bendruomenę ir mokytų kitus tolerancijos, priimti kitus žmones. Dabar dirbu su žmonėmis, kurie sukūrė elektroninio stiliaus operą „Karmen“, perduodančią stiprią žinutę apie tai. Tikiuosi, kad mano bendradarbiavimas su šiuo projektu bus pirmas žingsnis mokant kitus mano šalyje, kad homofobija yra tiesiog nepriimtina ir kiekvienas turi teisę gyventi taip, kaip jie nori.
Atsiprašau už tai, ką padariau. Atsiprašau, kad nuvyliau save. Tikiuosi, kad pajėgsite man atleisti ir vieną dieną, dėka mano veiksmų ir elgesio ateityje, vėl būsiu pripažintas dėl mano muzikos.