„Turiu puikią komandą. Jos nariams užtenka pasakoti, apie tai, kaip aš įsivaizduoju, kokia turėtų būti čiuožėjams ar aktyviai laiką leidžiantiems žmonėms skirta apranga, ir idėjos virsta realybe“, – Žmonės.lt sakė A.Reklys.
Aprangos dizainas kuriamas Amerikoje, o drabužiai siuvami Lietuvoje.
Pirmąją kolekciją pristatęs pernai balandį, jis net nenutuokė, kokiu žaibo greičiu ji išpopuliarės. Neseniai savo naujausius darbus A.Reklys pristatė Čikagoje, kur vyko madų paroda. Jos organizatoriai dabar treneriu dirbantį čiuožėją susirado patys.
„Iš pradžių maniau, kad tam, jog pasklistų gandas apie išskirtinius sportuojančių žmonių reikalavimus atitinkančius drabužius, reikės bent pusmečio. Bet užteko mėnesio“, – sakė A.Reklys. Jis įsitikinęs, kad, nepaisant milžiniškos konkurencijos drabužių rinkoje, daug kas vis dar gamina aprangas iš pigesnių audinių.
Iki 2006-ųjų olimpiados aktyviai sportavęs čiuožėjas tvirtina, kad po dvi tris valandas kasdien praleidžiant treniruotėje itin aktualu nesušalti. Aktyviai čiuožiant kūnas išprakaituoja, o poilsio minutės metu atšąla.
„Jautiesi nejaukiai, kai krečia drebulys“, – patikino pašnekovas. Su tokia pačia problema susidurdavo ir jo auklėtiniai. A.Reklys jiems patardavo, kokios sudėties audinius rinktis, bet tokių rasti būdavo sunku. Būtent todėl atsirado pirmoji čiuožėjo kolekcija, skirta visiems, kas užsiima sportu ar tiesiog aktyviai leidžia laiką. Tai, iš kokių medžiagų bus siuvami drabužiai, A. Reklys rinkosi labai atidžiai. Sportininkas sako peržiūrėjęs bent 100 skirtingų skiaučių pavyzdžių.
Iš Čikagos į Kaliforniją gyventi persikraustęs A.Reklys savęs dizaineriu nevadina. Tai – jo iššūkis, įdomus užsiėmimas.
„Tėvai visada kartodavo: „Daryk viską su šokančia širdimi ir tai būtinai pavyks“, – Žmonės.lt šypsodamasis sakė Aidas.