Praėjusį savaitgalį televizijos renginyje raudonu kilimu žengusi Simona Burbaitė pozavo su akį traukiančia, išskirtine Airidos Skrickienės suknele.
Visgi jos pasirinkta apranga sulaukė ne tik pagyrų, bet ir karčių žodžių. Štai vienai internautei užstrigo... Simonos krūtinės dydis.
„Apie mažas krūtines. Prieš kelias dienas sulaukiau žinutės iš vienos moters, kuri šitam outfit’e pasigedo mano krūtinės. Sakė: „Dabar atrodo, kad suknutė užtempta ant lentos“.
Jei jums irgi atrodo, kad nėra krūtinės = nėra gyvenimo, tai man jūsų labai gaila. Nes pasaulis nesisuka vien apie krūtinės dydį. Ir tą puikiai įrodo tokios moterys kaip Jane Birkin, Sienna Miller, Zoe Saldana, Cara Delevigne, Keira Knightley ar Olivia Wilde.
Kas pasakė, kad būtinai tik C ar D dydžio krūtines turinčios moterys yra gražios, įvertintos, laimingos?
Nesupraskit manęs klaidingai – tokie komentarai manęs nežeidžia, nes nepriimu jų kaip savivertės rodiklio (nors jei būčiau paauglė tikriausiai po tokių žodžių kompleksas liktų visam gyvenimui).
Atvirkščiai – tai parodo žmogaus suvokimo ribotumą. Kas pasakė, kad būtinai tik C ar D dydžio krūtines turinčios moterys yra gražios, įvertintos, laimingos? Atrodo, kad vis dar vaikomės visuomenės ir žiniasklaidos suformuoto vienintelio moters idealo.
Tai tik primenu – neįmanoma, kad visos Žemėje gyvenančios moterys atrodytų taip pat. Mane labiausiai žavi individualus grožis ir išskirtinumas – tik Tau būdingas kūno sudėjimas (IR KRŪTINĖ), šypsena, akys, lūpos, plaukai. Svarbiausia gerai jaustis savo kūne. Esi vienintelė tokia“, – rėžė Simona Burbaitė.
15min paklausta, ką mano apie plastines operacijas, Simona prisipažįsta bent jau šiuo metu apie tokias nesvarstanti. Tačiau pabrėžia, kad šiuo klausimu svarbiausia saikas.
„Aš nesmerkiu ir tų, kurie naudojasi plastinėmis operacijomis. Čia yra kiekvieno žmogaus reikalas. Nesakau, gal ir aš kada sugalvosiu pasinaudoti tokiomis paslaugomis, pavyzdžiui, po gimdymo. Be to, manau, kad būtų kvaila nepasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis – yra tiek galimybių senti gražiai, tik, matyt, svarbu nepersistengti ir jausti saiką. Tiesiog būtų smagu, jei žmonės turėtų daugiau tolerancijos ir platesnį suvokimą“, – svarstė S.Burbaitė.