Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Edita Užaitė ir Aistė Jasaitytė-Čeburiak po gimdymo dailią figūrą susigrąžino bėgiodamos

Yra moterų, kurios po nėštumo ir gimdymo užsilikusius kilogramus numeta be didžiulio vargo, tačiau yra ir tokių, kurios bandymus susigrąžinti buvusias kūno formas palydi abejonėmis – ar tai iš viso įmanoma? Žinomos mamos – Edita Užaitė ir Aistė Jasaitytė-Čeburiak – sako, kad bėgiojimas yra viena efektyviausių priemonių, padedančių mamytėms ne tik atsikratyti antsvorio, bet ir pagerinti savijautą bei įdomiai praleisti laiką.
Edita Užaitė
Edita Užaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Iš savo patirties galiu patvirtinti, kad bėgiojimas palengvina užsibrėžto tikslo siekimą – įveikti kilometrai padėjo susigrąžinti buvusią figūrą ne tik man, bet ir seseriai, – atvirauja aktorė E. Užaitė. – Susilaukusi dukrytės pastebėjau, kad ne tik padidėjo svoris, bet ir suprastėjo savijauta, tad ryžausi pirmą kartą apsiauti bėgimo batelius“. Žinoma moteris prisipažįsta, kad sportui ją įkvėpė motinystė – pirmaisiais metais po gimdymo į trasą Edita išbėgdavo su vežimėliu. Šis kiek neįprastas derinys aktorei leido nesunkiai suderinti mamos pareigas su laisvalaikiu.

Asmeninio albumo nuotr./Edita Užaitė
Asmeninio albumo nuotr./Edita Užaitė

Aistė Jasaitytė-Čeburiak sako, kad bėgiojimas – tai puiki galimybė praleisti laiką su šeima, tad į netoliese esantį Vingio parką palakstyti dažnai išeina su vyru Romanu bei dukrele. Aistė neslepia, kad smagu pabėgioti ir vienai – rytinis krosas suteikia žvalumo ir energijos visai dienai. Pradėjusi sportuoti dviejų vaikų mama pastebėjo ir teigiamus kūno pokyčius – jis tapo atletiškesnis bei lankstesnis.

„Bėgiojimas yra ne tik vienas iš būdų, padedančių atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, bet ir efektyvi priemonė sustangrinti kūną, kuris, susilaukus vaikelio, praranda formą, – teigia lengvosios atletikos trenerė Jūratė Strumskytė-Razgunė. – Taisyklės, pasakančios kada po gimdymo galima pradėti bėgioti, nėra – kiekviena mama pirmiausia turi įsiklausyti į savo organizmą ir savijautą“. Du vaikus pagimdžiusi trenerė atkreipia moterų dėmesį, kad pirmųjų treniruočių intensyvumas priklauso nuo to, ar prieš tai buvo sportuojama, tačiau bet kuriuo atveju, pirmieji pasibėgiojimai turėtų būti itin atsargūs ir nevarginantys.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu

Mamytės, kurios norėtų pradėti bėgioti, tačiau abejoja dėl krūvio, intensyvumo ar turi kitų klausimų, gali pasikonsultuoti su trenere, kuri kartu su kitais profesionalais kiekvieną trečiadienį, 19:00 val., veda moterų treniruotes Vingio parke. Nemokamų treniruočių metu būsimos dalyvės ruošiasi naktiniam moterų bėgimo renginiui „We Own The Night“. Rugpjūčio pabaigoje vyksiančiame bėgime reikės įveikti vos 5 km, tad visos mamos ir kitos bėgimo entuziastės, norinčios išmėginti savo jėgas, gali registruotis internetinėje svetainėje: www.sheruns.lt.

 „We Own The Night“ bėgimai, kasmet sutraukiantys tūkstančius moterų, vyksta tokiuose miestuose, kaip Londonas, Paryžius, Amsterdamas, Berlynas, Milanas ir kt. Lietuvoje jis organizuojamas antrą kartą ir šiais metais vyks rugpjūčio 23 d., Vilniaus senamiestyje.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru ir dukra
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru ir dukra

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?