Profesorių Liudą Mažylį būtų galima vadinti sėkmingiausiu žinomu kandidatu, patekusiu į Europos Parlamentą. Tėvynės sąjungos– Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašo lyderis L.Mažylis užėmė 2-ąją vietą, pagal pirmumo rezultatus nusileidęs tik ekspremjerui Andriui Kubiliui. TS-LKD laimėjo tris mandatus.
Dar vieną staigmeną pateikė su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kandidatavęs buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis. Į rinkimus keliavęs 2 sąrašo numeriu, pagal pirmumo rezultatus tokią pačią vietą jis ir išlaikė. Pirmuoju numeriu į Europos Parlamentą išrinktas Bronius Ropė. LVŽS laimėjo du mandatus.
TAIP PAT SKAITYKITE: Š.Marčiulionis sako norintis įgyvendinti savo projektus, o ne pakliūti į EP
Šansų išvykti gyventi į Briuselį turėjo ir buvęs Seimo narys, etiketo žinovas Arminas Lydeka. Su Liberalų sąjūdžiu 4 numeriu kandidatavęs A.Lydeka pagal pirmumo balsus liko 4-oje vietoje, o Liberalų sąjūdis iškovojo tik vieną vietą. Į Briuselį keliaus Petras Auštrevičius.
Nemažai šansų iškovoti Europos Parlamento mandatą turėjo Lietuvos centro partija, kurios sąraše buvo ligšiolinis europarlamentaras Antanas Guoga ir televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas. A.Guoga pagal pirmumo balsus išlaikė pirmąjį sąrašo numerį.
Tuo tarpu K.Krivickas partijos sąraše kandidatavo su trečiuoju numeriu, tačiau pagal pirmumo rezultatus jis aplenkė partijos vadovą Naglį Puteikį ir atsidūrė 2-oje sąrašo vietoje. Tačiau nė vienas šios partijos kandidatas į Europos Parlamentą taip ir nepateko.
Su visuomeniniu rinkimų komitetu „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ į Europos parlamentą kandidatavusiai dizainerei Jurgai Lago šie rinkimai taip pat buvo nesėkmingi. Antruoju numeriu kandidatavusi dizainerė po rinkimų krito į trečiąją sąrašo vietą.
Kiek geriau pasisekė kompozitoriui Faustui Latėnui – jis iš ketvirtos sąrašo vietos pagal pirmumo rezultatus atsidūrė antroje vietoje ir iš jos išstūmė jau anksčiau minėtą J.Lago. Tačiau šis rinkimų komitetas neiškovojo nė vieno mandato.
Nesėkmingi 2019-ųjų Europos Parlamento rinkimai buvo ir su Monika Šedžiuviene besiskiriančiam Andriui Šedžiui. Jo atstovaujama Lietuvos socialdemokratų darbo partija atsidūrė tik 12-oje galutinių rezultatų pozicijoje. Ketvirtuoju sąrašo numeriu kandidatavęs A.Šedžius pagal pirmumo rezultatus krito į 7-ą sąrašo vietą.