Į grupes pasidalinę vaikai vaidino žurnalistus ir nesivaržydami uždavė hiphopo scenos atlikėjui įvairiausius klausimas – apie mėgstamas Europos futbolo čempionato komandas, krepšinį, ledo ritulį ir sportines traumas. Skatindamas vaikus gyventi sveikai, Svaras prisipažino, kad jei jo jaunystėje būtų buvusi sporto mokykla, veikiausiai tai būtų pakeitę jo gyvenimą. „Jei būčiau gimęs Elektrėnuose, kur buvo galima mokytis žaisti ledo ritulį, veikiausiai manęs nebūtų repo scenoje ir su repu išvis nebūčiau susipažinęs, būčiau profesionalus ledo ritulininkas“, – svarstė jis.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras |
Drauge su bičiuliu, ketvirto dano Ninjutsu meistru Andriumi Baškatovu, šio kovos meno pradmenų treniruotę surengęs G.Liaudanskas-Svaras juokavo vaikystėje žaidęs ninzes. „Esu daug metų užsiėmęs įvairiais kovos menais, pažįstu daug žmonių, kurie taip sportuoja“, – savo treniruotės pasirinkimą aiškino jis.
Svaras tikino, kad jam smagu pabendrauti su vaikais. „Aš esu mokytojas pagal išsilavinimą. Pasakojau viską, ko manęs klausė. Man dažnai tenka bendrauti su įvairaus amžiaus ir įvairių galimybių žmonėmis. Gerai, kad vaikai užduoda net ir intriguojančius klausimus. Jei jiems įdomu, man nesunku atsakyti. Šiais laikais žmonės mažai bendrauja gyvai, to labai trūksta. Tad pažinti žmogų puiku. Aš apie tai po to dainas rašau“, – juokėsi vyras. G.Liaudanskas papasakojo vaikams apie traumas žaidžiant ledo ritulį ir net scenelę iš šeimos gyvenimo – sūnaus klausimą „ar verksi?“, kai žmona turėjo jam švirkštu leisti vaistus.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras |
Skiauterė – paslaptis
Anksčiau visą galvą plikai skutęsis Svaras šiuo metu galvūgalyje auginasi nedidelę skiauterę. Jis neslėpė, kad ji ši tą simbolizuoja, tačiau neskubėjo atskleisti ką. „Prasmė yra, bet jos nesakysiu. Paslaptis turi būti. Tai – revoliucijos ženklas“, – pusiau juokais sakė jis.