Gerda Žemaitė pradeda kilnų projektą: pokyčiams kviečia negandas patyrusias moteris

„Norėjosi prasmingo projekto. Tokio, kuris dovanotų įvairias negandas, blogas patirtis išgyvenusioms moterims bent lašelį įkvėpimo, pasitikėjimo savimi, noro siekti aukštumų“, – taip youtube kanale pasirodžiusį projektą „Nes aš to verta“ pristato viena iš jo kūrėjų ir vedėjų Gerda Žemaitė
Gerda Žemaitė, Gintarė Armalė ir laidos heroje
Gerda Žemaitė, Gintarė Armalė ir laidos heroje / Organizatorių nuotr.

Gražios iniciatyvos bendraautorė – verslininkė, televizijos laidų vedėja, moterų plaukų grožio besirūpinanti Gintarė Armalė.

Abi žinomos moterys įsitikinusios – tokių silpnosios lyties atstovių, kurioms reikalingas ne tik materialinis, bet ir moralinis palaikymas yra tikrai daug.

„Darbe kas savaitę filmuojame istorijas, kurių herojės yra patyrusios daug likimo smūgių. Tam, kad jos įkvėptų gaivesnį oro gurkšnį ir nuspręstų atkakliau siekti svajonių, kartais tereikia dėmesio bei tikėjimo, jog viskas įmanoma“, – neabejoja daugelį metų televizijos gelbėtoja dirbanti G.Žemaitė.

Organizatorių nuotr./Gerda Žemaitė, Gintarė Armalė ir laidos heroje
Organizatorių nuotr./Gerda Žemaitė, Gintarė Armalė ir laidos heroje

Jai pritaria ir anksčiau jau ne vieną socialinę iniciatyvą įgyvendinusi G.Armalė, pastebėjusi, jog apsilankymas grožio salone, nauja apranga, dovanų gautos gėlės moteris dažnai paverčia neatpažįstamomis.

„Vidinė šviesa gali atremti bet kokį išbandymą“, – neabejoja viena iš projekto „Nes aš to verta“ vedėjų ir kūrėjų.

Džiaugsmo ašaros, prasmingos emocijos bei nuoširdi nuostaba yra tai, kad G.Žemaitę ir G.Armalę paskatino savąjį laiką pašvęsti ir nesuvaidintų istorijų laidai internete.

„Buvau nufilmavusį ne vieną pokalbį su žinomais žmonėmis. Nors jie sulaukė sėkmės, supratau, kad tai – ne mano kelias. Nesu iš tų žurnalisčių, kurios vaikosi sensacijų. Be to, laidų apie žinomus žmones yra įvairiausių. Tad, man norėjosi kažko kito“, – atvirai pasakoja G.Žemaitė, pasidalinusi mintimis, kodėl tinklalaidę „Su Žemaite“ pakeitė kitas jos kuriamas projektas.

Viena pirmųjų „Nes aš to verta“ heroje tapo Kristina – 28 metų cerebrinio paralyžiaus diagnozę turinti vieniša mama. Moteris su projekto kūrėjomis pasidalino nepadailinta gyvenimo istorija, kurioje yra visko: nuo gimimo lydimos ligos, kasdienybės globos įstaigoje, pinigų trūkumo maistui.

Organizatorių nuotr./Kristina prieš laidą „Nes aš to verta“
Organizatorių nuotr./Kristina prieš laidą „Nes aš to verta“
Organizatorių nuotr./Kristina po laidos „Nes aš to verta“ pokyčių
Organizatorių nuotr./Kristina po laidos „Nes aš to verta“ pokyčių

„Tačiau Kristina labai stipri, o jos sūnelis – šaunus berniukas. Džiaugiamės, jog ji sutiko papasakoti tai, ką iš tiesų juto įvairiais savo gyvenimo etapais. Mes labai tikimės ir kitų moterų laiškų, tam, kad galėtume joms padovanoti bent dieną saulės“, – sako elektroniniu paštu nesastoverta@gmail.com žinučių laukiančios projekto kūrėjos.

G.Žemaitė ir G.Armalė sako esančios dėkingos visai laidos komandai, kuri dalintis savo darbu, patirtimi ir pokyčiams reikalingais dalykais sutiko entuziastingai bei neatlygintinai.

„Mažas žingsnelis kartais tampa didelės kelionės pradžia. To linkime ne tik mūsų pašnekovėms, bet visiems, kuriems vidinio pasitikėjimo kartais pritrūksta“, – sako „Nes aš to verta“ kūrėjos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas atskleidė: „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai