„Neslėpsiu: man sportas niekada nepatiko. Gyvenime kelis kartus buvau nusipirkusi abonementą į klubą, tačiau treniruočių nelankydavau. Yra viena paprasta priežastis: man sporto salėje tiesiog labai nuobodu“, – atvirauja Sandra Navickaitė.
Pasak Sandros, jai niekada nereikėjo dėti daug pastangų dėl tobulos figūros – mergina iš prigimties yra liekno kūno sudėjimo. „Matyt, mano tokie genai. Valgau labai daug, net nepatikėtumėte kiek! Specialiai nesportuoju, o niekada neturiu antsvorio. Už tokią figūrą turėčiau padėkoti savo močiutei, kuri net būdama 90-ies buvo lieknutė“, – pasakoja S.Navickaitė, kurios ūgis 172 centimetrai, o svoris – 52 kilogramai.
Tačiau dainininkė puikiai suvokia, kad sportuoti reikia ne tik dėl tobulos išvaizdos, tačiau ir dėl sveikatos. Todėl mergina kartu su kitomis grupės „Vyšnios“ narėmis Aiste ir Agne užsuko į prieš kelias savaites duris atvėrusią pirmą tokią Lietuvoje individualių treniruočių studiją „Jamm Fit“. Atlikėjas ten pakvietė treneriai Tautvydas Biknius ir Marius Leonavičius.
„Pas Marių lankiau bokso treniruotes Šiauliuose, jį pažinojau, todėl sulaukusi kvietimo išbandyti naujas treniruotes, mielai sutikau pati ir dar koleges pakviečiau“, – sakė A.Jarmalavičiūtė.
„Vyšnių“ narės yra labai užimtos merginos: be dainavimo jos filmuojasi populiariuose serialuose, dirba modelių agentūrose, organizuoja renginius, todėl dažnai stokoja laisvo laiko.
„Mums labai patiko, kad šios naujos treniruotės su elektrostimuliavimu trunka vos 20 minučių ir yra su asmeninio trenerio priežiūra. Treniruočių metu pasiekiamos giliai esančios raumenų grupės. Daugelis, kaip ir mes, dabar gyvena itin greitu tempu, todėl viską suspėti praktiškai neįmanoma. O čia greitai ir efektyviai galima pasportuoti ir džiaugtis rezultatais“, – sakė A.Karanauskytė.
Pasak merginų, daugelis iš pradžių į jų išmėgintas treniruotes su elektros impulsais gali žiūrėti skeptiškai, tačiau jos pačios įsitikino, jog tai veikia. „Jauti, kaip kiekvienas kūno raumuo dirba. Nesvarbu, kokią sritį treniruoji, dirba visas kūnas. Įdomu tai, kad kūną maloniai maudžia ne tada, kai sportuoji, o jei atsipalaiduoji. Be to, man nebuvo nuobodu sporto salėje“, – šyptelėjo S.Navickaitė, kuriai treneris minėjo, kad 20 minučių treniruotė su elektrostimuliavimu prilygsta įprastai 3 valandų trukmės treniruotei.
Elektrostimuliacija sužadina raumenis, bet signalas ateina ne iš nervinių ląstelių o iš specialaus elektroninio prietaiso – stimuliatoriaus. Elektroniniai impulsai priverčia dirbti raumenis taip, kaip atliekant fizinius pratimus, bet darbas su elektrostimuliacijos prietaisais yra keletą kartų sunkesnis.
„Elektrostimuliacija nėra kas nors labai nauja – šis metodas jau daugybę metų naudojamas reabilitacijoje žmonėms, susiduriantiems su stuburo problemomis, raumenų skausmais, traumomis, atrofija ir pan. Ištobulėjus technikai, galima elektrostimuliaciją taikyti ne tik gydomaisiais, bet ir estetiniais tikslais – tiesiog tam, kad turėtume dailesnį, gražaus reljefo raumenyną, o kartu su juo – ir išraiškingesnę figūrą“, – sako naujos studijos atstovai.