„Happy“ virusas pasiekė ir Lietuvą: vilniečiai linksminasi pagal „Oskarui“ nominuotą dainą

Jau kurį laiką pasaulyje plinta savotiškas virusas – žmonės iš skirtingų miestų filmuoja vaizdo siužetus, kuriuose to miesto gyventojai šoka pagal populiariąją Pharrello Williamso dainą „Happy“. Šis virusas neaplenkė ir Lietuvos.
Vilniečiai šoka pagal „Happy“ dainą
Vilniečiai šoka pagal „Happy“ dainą / Kadras iš „Youtube“

Visų vaizdo siužetų mintis yra ta pati – žmonės jaučiasi laimingi gyvendami ten, kur gyvena, dėl to šoka, šypsosi ir linksminasi.

Apie sparčiai plintantį „Happy“ virusą Žmonės.lt rašė prieš dvi savaites, tačiau tada lietuviai dar nebuvo sukūrę savo versijos. Vis tik pirmadienį „Youtube“ tinkle kūrybinės grupės INDIVA komanda paviešino vaizdo siužetą, kuriame vilniečiai skelbia pasauliui, kad gyvendami Vilniuje yra labai laimingi.

„Happy“ virusas prasidėjo Los Andžele, kuriame gyvenantys Clementas Durou ir Pierre'as Dupaquier sukūrė kampaniją „We Are Happy From...“. Lietuva yra pirmoji iš Pabaltijo valstybių, pateikusi savo „Happy“ versiją. Šiuo metu prie kampanijos jau prisijungė net 457 miestai ar šalys, o visus vaizdo siužetus galite pamatyti paspaudę čia.

VIDEO: Vilniaus „Happy“ versija

„Užteko vienos nakties, kad idėja įgautų pagreitį, kad padrikos mintys sugultų į vientisą sistemą. Jau kitą rytą ėmėmės darbo ir patys pradėjome sostinėje skleisti laimės virusą. Pagrindinė mūsų klipo žinia: Vilnius – gražus miestas, kuriame gyvena laimingi žmonės“, – apie idėją sukurti ir lietuvišką „Happy“ versiją pasakoja INDIVA vadovas Matas Oželis.

Nuotaikingame vaizdo siužete pagal Pharrello Williamso „Oskarui“ nominuotą dainą šoka Vilniaus universiteto studentai, „Vilniaus Žalgirio“ futbolo komandos žaidėjai, kovos menų atstovai, gatvėje sutikti praeiviai, savotišku miesto simboliu tapusi Rožytė ir kt. Sostinės gyventojai šoka Gedimino prospekte, Vilniaus gatvėje, ant Mindaugo ir Baltojo tiltų, Katedros ir Rotušės aikštėse, Šv. Onos bažnyčios fone, Europos parke, Bernardinų sode, Vilniaus universiteto Didžiajame kieme ir Filologijos fakultete, „Jiu Jitsu“ federacijos salėje, Lietuvos futbolo federacijos stadione.

Vito Jadzgevičiaus nuotr./INDIVA komanda: Edgaras Kurauskas, Birutė Kuklytė ir Matas Oželis
Vito Jadzgevičiaus nuotr./INDIVA komanda: Edgaras Kurauskas, Birutė Kuklytė ir Matas Oželis

„Naudojome kinematografines filmavimo technikas, siekėme fiksuoti kuo natūralesnes emocijas ir laisvą kūno kalbą, o ne surepetuotus, preciziškai atkartojamus judesius. Per 6 dienas nufilmavome apie 100 žmonių įvairiose Vilniaus vietose tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. 4 minučių trukmės rezultatas sumontuotas per 2 dienas iš daugiau nei 300 GB video medžiagos“ – klipo filmavimo ir gamybos proceso ypatybėmis dalijosi INDIVA kūrybos vadovas Edgaras Kurauskas.

VIDEO: Sidnėjaus versija
VIDEO: Madrido versija
VIDEO: Paryžiaus versija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai