Ketvirtadienį Simona džiaugėsi gavusi darbo-studentinę vizą ir jau penktadienį ketina išvykti atgal už Atlanto. Mergina sutiko portalui Žmonės.lt papasakoti, kodėl išvyko į JAV, kaip jai ten sekėsi ir kas jos dar laukia.
Kelionė į nežinią
„Viskas prasidėjo visai netikėtai, tiesiog susidėjau lagaminus ir išvykau. Ten nepažinojau daug žmonių. Atvykusi nežinojau nei kur gyvensiu, nei kur apsistosiu, nei ką darysiu. Už septynių valandų kelio buvo įsikūrusi mano draugė Ohajo valstijoje, todėl nuvykau pas ją. Ji mane priėmė savaitei“, – pirmus įspūdžius svečioje šalyje portalui Žmonės.lt pasakojo S.Milinytė.
„Lietuva man yra per maža šalis. Norėjau daugiau pasiekti. Čia visada grįžtu, nes Lietuvoje gyvena mano šeima, draugai, giminės, bet aš norėjau ko nors daugiau. Pasirašiau naujas sutartis, o tai ir pastūmėjo mane išvykti ir pabandyti savo laimę ten“, – teigė mergina.
Išgąsdino sąskaitos mėnesio gale
Internete Simona susirado butą nuomai ir ryžosi avantiūrai – išsinuomojo jį net nemačiusi. „Rizikavau, nes nebuvau jo mačiusi, tačiau labai norėjau turėti savo kampą. Džiaugiuosi, kad nenusivyliau. Butas atrodo pasakiškai ir man labai patiko, jį tiesiog įsimylėjau. Vėliau atvyko mano bičiulis, padėjo man išsinuomoti automobilį. Vėliau pati lizingu įsigijau „Ford Fiesta“ automobilį. Pradėjau gyventi normalų gyvenimą ir atėjo mėnesio galas. O tada buvo nekas. Atėjo sąskaitos, o aš nežinau, nei ką daryti, nei kur jas dėti. Pirmą kartą jas gavau, o tėvai angliškai nemoka, jie padėti negali, tai sako, kad teks tvarkytis pačiai, nes čia jau mano bėdos“, – pasakojo atlikėja.
Buvo ir ašarų, ir visko, nes S.Milinytė pirmą kartą pabandė savarankišką gyvenimą be tėvų ir susidūrė su įvairiomis buitinėmis problemomis. Ji tikino, kad nesklandumai jos neatbaidė nuo noro gyventi atskirai nuo tėvų. „Aš taip norėjau pradėti savo gyvenimą. Žinojau, kad bus sunku, bet aš taip norėjau, kad tas noras įveikė visą baimę“, – teigė S.Milinytė. Atlikėjai teko aplankyti ne vieną banką, nes viename nebuvo galima sumokėti sąskaitų, kitame – vėl kitos problemos, o galiausiai viename kažkaip per stebuklą viskas buvo sutvarkyta. Merginai lyg akmuo nuo širdies nusirito.
Gavo vairuotojo pažymėjimą
Nuvykusi į svečią šalį mergina įsigijo ir vairuotojo pažymėjimą. „Apie tai nesakiau niekam, nes nemėgstu kalbėti apie tai, ko nesu padariusi, geriau pasakyti, kai jau būna viskas įvykdyta. Net tėvai nežinojo. Grįžau ir jiems pranešiau, kad gavau vairuotojo pažymėjimą. Jie iš pradžių manimi nepatikėjo, turėjau jiems parodyti vairuotojo pažymėjimą“, – džiaugėsi atlikėja.
„Mėgstu užsiimti milijonu darbų vienu metu, tai susiradau vadybininką, viešųjų ryšių atstovę, publicistę, agentus ir pradėsiu naujas dainas kurti bei prie jų dirbti. Maža to, nuvažiavau į universitetą ir pasakiau, kad noriu studijuoti režisūrą ir aktorinį“, – pasakojo Simona. Viskas būtų buvę gerai, tačiau pildant dokumentus pamatė, kad Simona yra vienuoliktokė, o universitete studijas galima pradėti tik pabaigus 12 klasių. Ir vėl S.Milinytei pasisekė: ji labai prašė, išsilaikė atitinkamus egzaminus ir padarė jai išimtį.
Sutartis su vadybininku
Vos grįžusi Simona pradės įrašinėti dainas, susitikimai, renginiai, raudonas kilimas ir koncertinis turas. Paklausta, ar nusisamdyti profesionalią komandą JAV nėra brangu ir ar ji gali sau tai leisti, Simona teigė, kad turi labai gerą vadybininką. „Sudariau tokią sutartį, kad šiuo metu moka už viską, bet paskui iš mano uždirbtų jie ims 20 procentų. Su visais sudariau tokias sutartis, kad jie dabar investuoja į mane, kad už mano įrašus, fotosesijas moka mano vadybininkas“, – portalui Žmonės.lt sakė Simona.
Ateities planuose – 3 galimi variantai
Atlikėja atviravo, kad į Lietuvą ketina sugrįžti tik Kalėdoms. Iki tol ją aplankyti ketina tėvai. Simona juokėsi ir džiaugėsi, kad jai pavyko išmokyti tėtį naudotis „Skype“, mat juo naudojasi bendraujant. Paklausta, ar mato savo ateitį užsienyje, S.Milinytė atviravo: „Pabaigsiu mokslus ir tada matysime, kaip čia iš tikrųjų bus. Gal permesiu viską į Lietuvą, ką išmokau ten ateityje. Čia yra mano šeima, artimieji, tai nežinau, ar toliau studijuosiu Anglijoje, turiu pasiūlymų Australijoje arba gal grįšiu atgal. Bus vienas iš tų trijų atvejų.“