Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Iliuzionistas A.Stonys – atvirai apie vėžio diagnozę ir atrastą gydymo metodą

Žinomo iliuzionisto, stebinančio žiūrovus magiškais triukais – Arvydo Stonio – gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Netikėtai diagnozuotas prostatos vėžys privertė pakeisti ne tik gyvenseną, bet ir mąstymą.
Arvydas Stonys
Arvydas Stonys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Laidoje „Sveikatos medis“ A.Stonys atvirai pasakojo apie savo ligą ir atrastą su ja kovoti padedantį preparatą.

Prieš metus žymus Lietuvos iliuzionistas išgirdo viską gyvenime pakeitusią diagnozę – jam buvo nustatytas prostatos vėžys. Apsilankęs gydytojos Irenos Pivoriūnienės bei prodiuserės bei laidų vedėjos Vaidos Skaisgirės kuriamoje laidoje, iliuzionistas sutiko pasidalinti jautria savo gyvenimo istorija.

Dar visai neseniai Lietuvos Respublikos Seime vykusioje Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacijos (POLA) rengiamoje konferencijoje, kurioje buvo kalbama apie komunikaciją tarp gydytojo ir paciento, A.Stonys pritarė, jog svarbiausia yra laiku kreiptis į medikus. „Jeigu anksti ligą pagauni už uodegos, ji yra gydoma, o prostatos vėžys – taip pat“, – laidoje kalbėjo iliuzionistas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Byra iliuzionisto Arvydo Stonio santuoka: ketvirtoji žmona kreipėsi į teismą

Jam pritars ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. „Žmonės turėtų bijoti ne ligos diagnozės, bet bijoti per vėlyvo ligos nustatymo“, – teigė ministras, skatindamas visus reguliariai pasitikrinti sveikatą.

Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas Paulius Rakštys tvirtins, jog prostatos vėžys yra laikomas patologine liga ir jos išsigąsti nereiktų.

Apie baimę užsiminė ir A.Stonys. „Daugelis iš mūsų tikrai bijo šio verdikto. Bet baimė yra ne pats geriausias draugas tokiu atveju. Reikia domėtis, skaityti. Taip nutiko ir man, ir iš tikrųjų, aš nebijau šitos ligos, nes mano rezultatai gerėja“, – tvirtins iliuzionistas.

A.Stonys atskleis, kad sveikti jam padeda atrasti ypatingi natūralių polifenolių preparatai, sukurti Kembridžo universiteto profesoriaus Robert J.Thomas.

„Aš radau informacijos apie tai, kad yra maisto papildai su polifenoliais. Pradėjus vartoti iš tikrųjų mano rodikliai ėmė gerėti. Galbūt tai ne vienintelis dalykas, kuris man padėjo sveikti, kadangi pasikeitė mano gyvensena, mąstymas, fizinis krūvis, pradėjau sportuoti, bet kad šis maisto papildas prisidėjo prie mano sveikimo – yra faktas“, – užtikrintai sakė A.Stonys.

Šių papildų kūrėjas prof. Robert J.Thomas, turintis 30 metų onkologinių ligų gydymo patirties, minėtoje konferencijoje atskleidė, jog kraštuose, kur mityboje gausu polifenolių, žmonės rečiau serga vėžiu.

„Jeigu jie mažina vėžio riziką, galbūt juos galima koncentruoti į vieną kapsulę ir naudoti kaip dar vieną gyvenimo būdo terapiją. Kapsulėje koncentruotuose produktuose yra užtektinai polifenolių, jie visiškai švarūs, neužteršti ir tinkamai paruošti. Tokią maisto kapsulę sukūrėme iš brokolių, granatų, ciberžolių ir žaliosios arbatos“, – pasakoja Kembridžo universiteto profesorius, pridurdamas, kad polifenolių gausus maisto papildas gali duoti kur kas daugiau naudos, jeigu jį vartojant žmogus mankštinsis ir laikysis sveikos gyvensenos.

POLA direktorius Virginijus Šaulys pripažino, kad tokius produktus turime ir privalome vartoti. „Žmogus, kol negauna spyrio į užpakalį, jis bėga gyvenimo pagreityje nejausdamas, kad yra įsuktas į tą suktuką, bet kai gauna spyrį – tuomet pradeda galvoti, o kur aš buvau anksčiau“, – I.Pivoriūnienės ir V.Skaisgirės laidoje sakys V.Šaulys.

„Žmogus sužinojęs diagnozę negali savęs pasmerkti. Jis turi suvokti, kad mes išeinam iš to tarybinio supratimo rėmo, kada diagnozė būdavo nuosprendis. Šiai dienai mūsų visuomenė atsisukus į vakarietišką pasaulėžiūrą ir žmonės pradeda visai kitaip suvokti“, – mintimis dalinsis Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas P.Rakštys.

Stop kadras/Paulius Rakštys
Stop kadras/Paulius Rakštys

Apie tai kaip sumažinti onkologinių ligų riziką, kaip suvaldyti Alzhaimerio sutrikimus, kokias ortopedines procedūras taikyti po ligų, kaip išvengti insulto, apie organų donorystę, bei kūną stiprinantį tango šokį, jau šį sekmadienį laidoje „Sveikatos medis“ per TV8.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais